Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! HOGy Kell visszaállítani?

SOS! HOGy Kell visszaállítani?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Microsoft Launchert, azert mert váltakozó háttérképet szeretném volna a záróképernyore. De mikor letoltottem beinditotta egyböl atvaltoztatta az egesz Telefon kinézetét, berendezését. Letöröltem az appot de nem engedi. Hogy Kell visszállítani?

2022. dec. 5. 14:00
 1/6 anonim válasza:
28%
Beallítasok gyari visszaallitás
2022. dec. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Biztos eltávolítottad? A Play Áruházból? Nem csak valami ikont töröltél le?


Csak mert direkt letöltöttem, beállítottam alapértelmezett kezdőalkalmazásnak, letöröltem, s az után elősobta az alap kezdőalkalmazást és a gyereksarkat, hogy válasszak. (A50)

2022. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült eltávolítanom, köszönöm a válaszokat :). A play áruházat Nagy nehezen megtalaltam és ott letudtam törölni
2022. dec. 5. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdezte meg néha, melyik Launchert választod...? Amúgy egy rakás háttérképváltogató app van.
2022. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Ha első indításnál betette alapértelmezettnek, akkor csak a beállítások mélyén tudja áttenni. Ami helye telefononként változik.

2022. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez az, egy ismeretlen programot betesz alapértelmezettnek...
2022. dec. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!