Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! A az új telefonom miért...

Üdv! A az új telefonom miért nem vezérelhető az autóról?

Figyelt kérdés

Volt egy samsung galaxy a

70-em amivel ha csatlakoztam Bluetooth-on az autó fejegységéhez simán lehetett váltogatni a zenét a multikormányról. Ez nagyon kényelmes és praktikus volt.

Most lecseréltem a telefont egy samsung galaxy s20fe-re és ha csatlakozom az autóhoz nem tudom váltogatni a zenéket az autóval, mi okozhatja ezt? Ujjabb telo mégis butább?



2022. dec. 5. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hibás a Bluetooth, vagy valamit nem engedélyeztél a telefonon. Nekem a Huawei P9-esem nem kommunikált rendesen a Sony fejegységgel, zene, és a kihangosítás ugyan oké volt, de ha arról akartam hívást indítani, akkor nem azt a számot hívta akinek a nevét kikerestem a kijelzőjén. Más telefonnal meg jó volt.

Esetleg még megpróbálhatod, hogy van-e valami app a fejegységhez.

2022. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!