Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem gyártanak már...

Miért nem gyártanak már klasszikus, gombokkal vezérelhető mobiltelefonokat?

Figyelt kérdés
Én azt nehezen tudnám elképzelni, hogy ennyire ne lenne rá igény...

2013. jan. 2. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. De az üzletekben azért elég sok nyomógombosat lehet még mindig kapni :)
2013. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Gyártanak még, úgyhogy innentől kezdve a kérdés értelmetlen.
2013. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van rá igény, csak nem ezt a vonalat akarják erősíteni a marketingesek. Túl jól keresnek az új, okostelós trenddel, és ezt fogják nyomni. Nem akarnak visszalépni, az nem érné meg nekik. Muszáj azt sugallniuk, hogy a régi teló gáz, vegyél újat, dobd ki a régit, stb. :)
2013. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már nem annyira divat, és nem is fogy olyan ütemben, mint a tapis okosteló.Ettől függetlenül időről időre még mindig kijön egy-egy numpados darab.
2013. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két hete vettem nyomógombosat a Pólusban, az eladó egyből érintőképernyőst hozott, és szinte tátva maradt a szája mikor mondtam, hogy nekem hagyományos gombos kell, én rengeteget sms-ezek, és a nyomógombossal egy kézzel simán tudom fogni és nyomni a billentyűket... Látszott rajta, hogy nagyon nem érti... (árban majdnem ugyanaz volt).
2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért ne gyártanànak? Mindig jönnek ki új nyomógombosak is. Fognak is. Megnéznék egy mamit okostelt használni, mikor még számítógépet se látott közelről. xD
2013. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz mert gyártanak még.Viszont nagyon nagyon keveset mert ezekre már nincs akkora igény mint az okostelókra.De hát igazuk is van mert az érintős okostelóké a jövő.(és már a jelen is)
2013. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg gyártanak, de ezek egytől-egyig a párezres kategóriában vannak.
2013. jan. 2. 16:53
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló.

Én úgy tudtam, hogy "okostelefonok" már nagyon régóta vannak, ez nem köthető az érintésvezérléshez. Egy hagyományos okostelefonra ne lenne igény?

2013. jan. 2. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Felőlem vehetsz Sonim XP3 Atex Z1-et is 290 ezerért, ha olcsónak találod a többit...
2013. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!