Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál hogy van a...

Vodafone-nál hogy van a hitelképességi vizsgálat, előleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni részletre Samsung S22-t, de ahogy láttam lesz hitelképességi vizsgálat. Mivel diák vagyok és diákszövetkezeten dolgozok, így nyilván lesz pénzem rá nincs ezzel gond. De hogy mennyi előleget kérhetnek ha mondjuk alapáron 300ezerbe kerül a telefon? Van, aki hasonló cipőben járt a hitelképességi vizsgálaton, mert volt egy barátom, aki tavaly Redmi note 10 pro-t akart venni, de kértek 40ezer előleget és nem akarta kifizetni mert mástól azt hallotta hogy pl. telekomnál azonnal megkapta a telefont semmilyen hitelképességi vizsgálat nélkül. Nyilván ha kérnek előleget kifizetem, mert még épphogy van keret, de ha 100 felett lesz akkor offolom én is.
2022. dec. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Jellemzően a telefon árának 50-60%-át kérik el, szóval fixen 100 feletti lesz az összeg. Egyébként ha van és lesz elég pénzed, akkor mi a gond ezzel?
2022. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan az információ? Nekümk nem volt hitelképesség vizsgálat. 1 éve teljesen új előfizetést vettünk, a telót is részletre. Én 0-val hoztam, férjem drágábbat választott, neki 40 ezer volt az önerő. Nyilván még drágábbra még több.
2022. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Kinek lenne pénze egy 300 ezres telefonra, ha nem egy diáknak.

Mondjuk az nekem is rejtély, hogy az hogy lehet, hogy a telefont természéletesen ki tudod fizetni, de az önrészt azt nem.

2022. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
AZért kérdeztem az előleges dolgot, mivel hogyha 50%-át kéne fizetnem, akkor úgy készüljek. Meg amúgy nem is értem miért lenne 50%, mert akkor teljes telefont lehetne megvenni, de megvehetném teljes egészében, de jobb lenne részletben nem akarom indokolni itt miért ezt fix.
2022. dec. 6. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Fixen vedd meg mert a részletfizetésnél az infláció megeszi és sokkal drágábban jössz vele ki :)
2022. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a teljes összeg akkor vegyél ilyen telefont,ha ki tudod fizetni egybe a 300000 Ft telefonért.
2022. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!