Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 Plus támogatás??

Iphone 8 Plus támogatás??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek Iphone 8 plus még 1-2-3év támogatás van benne? Használható lesz még egy ideig? Válaszokat köszi!!
2022. dec. 9. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jövőre az iOS 17-nél dobják a 8-as szériát, de legkésőbb 2 év múlva. Utána jön az X széria, annak még 2-3 évet jósolok, de lehet hogy az XS és az XS MAX kap +1 évet a +1Gb RAM miatt.


Ha 8-ast szeretnél venni, akkor olyan 50-70 között érdemes nézelődni, felette kb 80.000-től már X szériából kaphatsz. (X, XR, XS, XS MAX)

2022. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Picit utánanéztem, egyik oldalon azt írják, hogy valószínüleg 2025-ig lesz támogatott.

↧↧↧

"So from the above hypothesis, Apple will likely stop fully supporting iPhone 8 and iPhone 8 Plus around 2025. However, it’s also possible that the company might decide to add a year or two of coverage. So, if you have an iPhone 8, don’t fret because you’ll likely still be able to access the service for a few more years."

2022. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a 8 és az X hardvere teljesen megegyezik így az X is adig lesz támogatva amíg a 8. Sztem 1-2 év aztán annyi.
2022. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De utána még használható mobil lesz még? Alapvető dolgokra gondolok fotók,email,facebook ilyesmi alkalmazásokra.
2022. dec. 9. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre még meg fogja kapni az iOS főverziót. De következő évben amikor már nem, akkor is természetesen még fog működni. Nem úgy történik az elavulás, hogy egyik napról a másikra lekapcsol és többet nem lehet használni semmire. Az én 2009-es iPhone 3GS-em is még működik tökéletesen, iOS 6.3 van rajta. Csak már szinte semmilyen app nem megy, mert mindegyiknek újabb iOS kell. Úgyhogy mostantól szerintem kb 5 év lesz az amikor már a legtöbb népszerű app már nem fog működni rajta. De email például fog menni simán.
2022. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszön a segítséget!!
2022. dec. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!