Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon hangszórója vegyszeres...

Telefon hangszórója vegyszeres tisztitással? Ötletek

Figyelt kérdés
Van egy iphone 8 telefonom. Legutobb 1 éve csináltattam meg a hangszóróját vegyszeres tisztitással. Most ismét halk. Tudnátok valami vegyszeres tisztitást ajánlani? Hol tudnék ilyet vásárolni? Van esetleg ötletetek, webáruház cim?
2022. dec. 9. 21:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Fülzsir lehet a telefonba. Ezt kellene valamivel feloldani.
2022. dec. 9. 21:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen réz kefével szoktam letakarítani a koszt a hangszóró fém védőrácsáról. Persze előtte körberagasztom szigetelőszalaggal, hogy más ne karcolódjon.


[link]

2022. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Réz kefével? Hát nálad se a szomszéd a hülye...

Maximum fogkefe, de abból is a leglágyabb.

Izopropil alkohollal próbáld meg.

2022. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Persze előtte körberagasztom szigetelőszalaggal, hogy más ne karcolódjon."


Korrekt, hiszen így csak a rács karcolódik. De probléma lenne, ha nem karcolgatnád azt sem?

2022. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És kiszúrja a membránt is.

Okos!

Ja nem.

2022. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3

Mert mi baja lesz a réz kefétől te helyi hülye? A hangszóró rácson nem látszanak a karcok. Egyszerűbb, biztonságosabb mint vegyszerezgetni. Fogkefe nem viszi le a rászáradt cuccot.

2022. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem ugyanarról a rézről beszélünk...
2022. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 3-as hozzászólónak a segítséget. Izopropil alkohol-al megpucoltam, olyan majdnem mint egy új. Ez segített
2022. dec. 15. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!