Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook Air 2020 gépet hogyan...

Macbook Air 2020 gépet hogyan lehet tisztítani otthon, a hangszórójába lévő port hogyan lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés

Mindig tokban van és szilikon tok is van rajta viszont eszméletlenül gyorsan porolódik nem tudom mit lehetne tenni ez ellen vagy mivel lehetne úgy takarítani, hogy ne legyen baja. Ki mit tudna tanácsolni, hogy a résekből is rendesen ki legyen tisztítva minden?

Mindenképp otthoni megoldásra gondoltam mert nem tudom állandóan elvinni valahova ahol megcsinálják



2021. júl. 14. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyél egy-két ilyent. Ez a VICTORIA egész jó, én is ilyent használok. Ott vedd ahol a legolcsóbb.

Mindig függőlegesen tartsd a flakont, mert folyadék van benne és az jön ki belőle ha elfordítod, az meg nem boiztos, hogy jót tesz a gépnek. Ezzel ki tudod fújkálni a billentyűzetből meg a résekből, rácsokból a port. Telefon toltőcsatlakozójából is jól ki lehet fújni a szöszöket.

A kijelzőre ne fújj vele, mert mint mondtam folyadék van benne, foltot hagyhat!

2021. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!