Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem jó az órám a telefonhoz?

Valaik818 kérdése:

Nem jó az órám a telefonhoz?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete vettem egy iPhone 13 telefont. Ez az első IOS készülékem. Össze szeretném csatlakoztatni az Amazfit GTR 2 okos órámmal ami részben sikerült is. Viszont az akkumulátor Widgets-be nem jelzi az akkumulátor szintjét és néha nem is minden értesítést közvetít az óra (androidon tökéletes volt). Kérdésem az lenne hogy ez csak Apple termékekkel működik? Ha pl a Skullcandy fülhallgatómat rá csatlakoztatom akkor azt sem fogja jelezni?

2022. dec. 10. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A fulhallgato menni fog mert a BT hangeszkozok eleg szabvanyosak, de az okosoran nem csodalkozom hogy csak felig mukodik. Ez van, lehet menni Apple Watch-ot is venni.
2022. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hozzá való appot telepítsd fel (van ios-re is)
2022. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a xiaomi mérleggel volt gond párosításnál

mi fitness el probálkoztam az nem volt jó ehez, a zepp life lett a jó

neked is valamelyiknek jónak kell lennie

bármelyik gyártó óráját veszed meg az összes funkciót nem kapod meg

amilyen telefonod van olyan órát vegyél vagy bármit mert akkor kapod meg az összes funkciót a kompatibilitás végett. :D

2022. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!