Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb vezetékes...

Melyik a legolcsóbb vezetékes fülhallgató samsung telefonhoz?

Figyelt kérdés
1500-2000 ft alatt lehet kapni olyat ami nem megy 2 nap után tönkre? Előre is köszi a válaszokat.

2022. okt. 20. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

2000 alatt lassan levegot se kapsz.


Hogy mennyi ido alatt megy tonkre, az erosen fugg attol hogy mennyire vigyazol ra. Ha utod-vagod, mindenbe beleakad, ugy teped ki a taskad aljarol ahova begyurted, ekkor barmelyik tonkremegy par nap alatt.

2022. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Az aliexpressen az 1 centes ajánlatok közt fogsz találni teljesen korrekteket.

Pl ezeket [link]

[link]

[link]

[link]


Tényleg filléres dolgok, és teljesen jók.

(persze a hülyegyerekek el fogják neked mondani, hogy ők húszezer alatt nem vennének, meg jönnek majd azzal, hogy ezek szarok).

Megnyugtatásodra közlöm, hogy abszolót jó fülhallgatók, megbizhatóak, és ők lesznek a dilinyosok, amikor kibszott sok pénzért vesziok a gagyi szaraikat.

2022. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

"(persze a hülyegyerekek el fogják neked mondani, hogy ők húszezer alatt nem vennének, meg jönnek majd azzal, hogy ezek szarok)."


Attól, hogy botfülű vagy és neked elég ilyen hitvány vacak is, még ez az igazság.

2022. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék ilyen hulladékokat, lehet hogy működik, de a hangminőség hitvány, zenehallgatásra alkalmatlan. Minden másra talán elégséges, ha nem idegesít a hangja. Nem kell tízezreket költeni, de azért 5K-t érdemes beáldozni rá. Annyiért már ott a JBL vagy xiaomi egy normális hangzással. 1500Ft-ért lassan kenyeret sem fogsz kapni, nem hogy fülest.
2022. okt. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen olcsó fülesek inkább csak jelképes eszközök, minőségi hangzást ne is várj tőlük! 3 éve a Galaxy A70-hez még adtak a dobozban gyári fülest, ami önmagában max. 2500 Ft, nem több - eléggé tompán szólt, igazi basszus helyett inkább csak kopogáshoz hasonlított a hangja! Nemrég nézelődtem a Media Marktban, és hogy ne jöjjek ki üres kézzel, csak azért vettem egy 1300 Ft-os Panasonic-ot, többre nem igazán való szerintem!

“Olcsó húsnak híg a leve” - ahogy a mondás tartja, a jó dolgokat meg kell fizetni, az olcsóktól minőséget ne nagyon várj! Persze szabad piac van, a gyártók és kereskedők szabadon lőhetik be az árat, lehetnek a termékek olcsóbbak és drágábbak is, de a “szuperolcsók” kivétel nélkül mind gyatrák!

Én nemsokára Galaxy A52s-t fogok venni, ahhoz nincs a dobozban gyári füles, de nem is hiányzik, helyette amit kinéztem hozzá: Philips Pro6305 - nem tudom, hogy a hangzása milyen lesz a gyakorlatban, de jó vélemények vannak róla, specifikációk alapján pedig nagyon durva, kicsivel 10 ezer Ft alatt már kapható!

2022. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!