Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P20 Pro telefonom...

Huawei P20 Pro telefonom folyamatosan újraindul. Bootloop lehet?

Figyelt kérdés

Munka közben kikapcsolt a telefonom, újraindítás során pedig csak a huawei feliratig jut el.

Tudomásom szerint ez bootloop lehet.

Egyszer a gép felismerte, ekkor biztonsági mentést csináltam.

Ezután folytatta az újraindítást.

Neten utána nézve, recovery modban újratelepítettem a telefont.

A nyelv kiválasztásakor pedig újra kikapcsol a készülék. Azóta a telefon semmire sem reagál. Ha töltőre dugom, és bekapcsoló gombot nyomva tartom, rezeg egyet, bejön a huawei felirat, majd újraindul kb 5 mp múlva. Ezután a rezgést nem csinálja, csak újra és újra előbukkan a felirat.


Nem értem ennek az okát sem, vigyázva volt rá, bár már 3 éves telefonom volt. Gyári töltőjével és adapterével volt mindig töltve, rendszeresen, nagyjából csak éjjel.


Ez javítható még? Érdemes elvinni egy szervízbe?

(Ha igen, Pécsen melyik üzlet a legmegbízhatóbb?)

(Azóta lett már másik készülékem, de másodlagos telefonnak, asszonynak is, tökéletes lenne.)


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2022. dec. 12. 17:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Végül lett rá megoldás? Vagy magyarázat? Az én Huawei p20 telefonom is három napja naponta rengetegszer újraindul magától, és nem tudom hogy javítható-e a probléma, vagy kezdjem el mentegetni a dolgaimat mielőtt összeomlik az egész?
2023. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi hogy egy évre rá válaszolok :D nem lett megoldás, vagyis nem kerestem, de szeretném megjavíttatni a telefont, mivel nagyon szerettem. Elsősorban akksi cserével kezdeném, hátha…
márc. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!