Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom folyamatosan...

A telefonom folyamatosan újraindul, még a képernyőfeloldó mintáig is csak ritkán jut el. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik nap bekapcsoltam a bluetooth-ot és azóta csak újraindul. Napokat töltöttem, (ez úgysem árt neki) de hiába. 1-2x behozza a feloldó mintáig a képet, aztán ismét újraindul.

Az SD-kártyán van elég hely. Nem töltöttem le semmilyen alkalmazást sem. Csak a bluetooth-ot kapcsoltam be.


A billentyűkombinációkra semmit sem reagál. Azokra is csak egyszerűen bekapcsol, majd újraindul. Valahogy újratudnám rakni, pl gépen keresztül?


Köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 2. 15:06
 1/3 Norbi658441 ***** válasza:
Kikapcsolt állapotban is betudsz lépni a telefon recovery módjába,keress rá youtubeon.
2016. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
próbáltam már ezeket. de ahogy már írtam, nem csinál semmi különöset. csak ugyanúgy bekapcsol
2016. ápr. 3. 13:48
 3/3 Boda Gergő ***** válasza:

Szia, ha írsz nekem egy pontos típust próbálok segíteni, ezzel foglalkozom.


Lehet tényleg nincs aktív Recoveryd a telefonon Samsungokon, Sonykon van így.

2016. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!