Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52s 5G Android 13...

Samsung A52s 5G Android 13 one ui 5.0 frissítés után miért van ez?

Figyelt kérdés

Ez a telefonom van, frissítés óta rossz.

Olyan problémákat dobott fel, hogy percenként esetleg 10-15 perc után becsíkosodott a kijelzőm, majd helyre állt, valamikor semmit nem láttam rajta.

Magától segélyhívózott, szirénázott, majd azt hitték csak szórakozok. Elment minden adat a telefonomról, amit nem tudtak visszahozni. A lezáró gombja sem akart helyesen műkődni. Tegnap du.óta nem is tudom bekapcsolni sajnos.


2022. dec. 13. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert bugos még az egész android 13 azért...nekem a wifi szórakozott mikor frissítettem de mostmár jó. Csinálj egy hard resetet a telefonodon.
2022. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az hogy bugos? Jobban jártam volna ha marad a 12 és nem frissítem?
2022. dec. 13. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy sok még a hiba benne. Előbb utóbb le lell frissiteni mert addig úgy se hagy békén a telefon. Csinálj egy hard resetet youtubon van fent róla videó ha nem kapcsol be a telód. 1es voltam.
2022. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nekem csak értesítésbe jött fel, nem töltöttem le az egyik telómra. Akkor is fog piszkálni?
2022. dec. 13. 20:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Másikon már rajta van.
2022. dec. 13. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után biztos kéri majd de még optimalizálják a 13at újabb frissitésekkel és akkor már kevesebb hibája lesz.
2022. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a másik telón maradjon a 12?
2022. dec. 13. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Redmi mobilon használom a 13.androidot 3 hónapja, de semmi probléma nincs vele, napi 8órákat használom.
2022. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!