Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldódik-e a tárhely problém...

Megoldódik-e a tárhely probléma az iPhone készüléken, amennyiben tárhelyet vásárolok hozzá? Van-e tapasztalatotok a tárhely családi megosztásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van a családban két olyan iPhone készülék melyeknek csak 64 gb a tárhelye(egyenként). Arra gondoltam, hogy vásárolok az egyiken egy iCloud-os tárhely bővítést és azt megosztom a másik telefont használó családtaggal. Működik ez a megoldás? Valaki próbálta?

2022. dec. 15. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvbe igen ha csak fájlokat/képeket/videókat akarsz tárolni a felhőbe, almalamazásokat pl nem lehet.
2022. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak 64 gb-os van, ehhez vettem meg 50-et, ez igy nekem boven eleg, hetkoznapi hasznalathoz.

Megosztani szerintem viszont nem lehet.

2022. dec. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az iCloud úgy hirdeti a tárhelyeit,hogy meg lehet osztani családtagokkal, úgy hogy nem is láthatjuk egymás tartalmait.

2022. dec. 15. 13:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Jaa, ezt nem is tudtam 😁 Ha igy hirdeti, akkor gondolom csak mukodik.


Igazabol havi 400 forint, de le is lehet mondani barmikor, ha nem jott be.

2022. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb megoldás ha végignézed a kacataidat ami az ájfónokon van! Tapasztalatból mondom! 256GB-s az ájfónom és többször belefutottam abba hogy elfogyott. Letörölgettem a felesleges appokat, adatokat, stb. Hopp hirtelen lett 50GB szabad hely! Ja és ez ingyen van! :D Végig kell nyálazni a sok appot, hogy mi zabálja fel a helyet. Whatsapp nálam 2 giga volt a sok küldött kép/videó miatt például...

Az iCloudba a képeket érdemes feltenni. Az appok adatai is felkerülnek de nem onnan fogja ezeket használni a telefon hanem a telefonról.

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely itt nézegesd végig mi a baj forrása!

2022. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
egyszer csak rájönnek a készítők az SD kártya előnyeire..
2022. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os, szerintem ez soha nem jon el, hulyek is lennenek, tok jol ki lett ez talalva (nekik).

Ha nagyobb tarhelyu telefont akarsz, megveszed dragabban. De elo is tudsz fizetni plusz tarhelyre.

Ki lett ez talalva, tudatosan :D

2022. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Az a gond az sd kártyával, hogy a sok jobbágy aki providentre megveszi az ájfónt, az majd 2000 forintos sd kártyát tesz bele. Emiatt lesz lassú a telefon, meg veszíti majd az adatokat.

Jobb is hogy nincs bővítési lehetőség!

2022. dec. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megosztható a tárhely. Nyilván tapasztalat.
2022. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# próbáltad?
2022. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!