Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 12 èrtesítès rezgèsène...

Peti0003 kérdése:

Android 12 èrtesítès rezgèsènek kikapcsolása, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problèmám lenne, hogy ki szeretnèm kapcsolni a rezgèst èrtesítèskor!

Szóval a hang jelzès maradjon meg!

Pèldául mikor mesengeren írnak a hang mellè rezeg egyet ès ez zavar!

Átèztem a beállításokat de nem találtam, hogy ki lehetne kapcsolni az èrtesítèsek rezgèsèt!

Valaki tud segíteni benne?

Köszönöm előre is!


2022. dec. 17. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára van a telefonodnak neve, típusa. Az kellene, mert az android márkánként, típusonként egyedire szabott. Leírhatom, nálam hogyan van, de nem biztos, hogy nálad ugyanúgy lesz.


Én ha beírom a Beállításoknál a keresőbe hogy rezgés, rögtön kidob mindent, ami ezzel kapcsolatos. Értesítések rezgése, erre meg pontosan azt, amire neked szükséged van.


Az Alkalmazások menüben pedig külön külön is beállíthatod minden alkalmazásnál, ahogyan számodra megfelelő.

2022. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen azt elfelejtettem!

Sony Xperia 10 IV

2022. dec. 17. 16:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült!

Úgy ahogy írtad!

Köszönöm! Szép napot!

2022. dec. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!