Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karácsony előtt vagy után...

Karácsony előtt vagy után vegyek telefont?

Figyelt kérdés
Új telefont tervezek venni, és felmerült bennem, hogy karácsony után esetleg nagyobb akció lehet. Vagy épp ellenkezőleg van? Még karácsony előtt érdemesebb lenne megvenni?

2022. dec. 18. 14:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát amilyen durva az infláció jobb ha minnél hamarabb megveszed amíg nem lesz még drágább. Én 1 éve vettem egy laptopot 180 ezerért és most ugyan az 260 a boltokba úgy hogy ha el akarnám adni simán eltudnám annyiért mint amennyiért 1 éve vettem vagy többért.
2022. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minél hamarabb vedd meg, iPhonenal jártam úgy, hogy meg 2 hónapja 335 ezer volt most meg 389 😂
2022. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is meilőbb vegyél. Barátnőm tervez venni és egyenlőre csak nézelődik úgy október óta és már 10-20 ezer Ft-tal emelkedtek az árak átlagosan. Lehet hogy karácsony után előfordulhatnak akciók picivel olcsóbban de szerintem olyan túlságos árzuhanás nem várható. De én szerintem januártól még inkább emelkedni fognak az árak.
2022. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
1-es vagyok. Igen sajnos jövőre ennél még durvábban sokkal jobban fognak nőni az árak. Igen ez is nagyon durva bakker, de ez még semmi ami jönni fog, legalább 2 évig kb csak drágulni fog minden.. Nehogy megint az legyen, mint nem is olyan rég Magyarországon, hogy fognak nyomtatni 10milliárd forintos bankjegyet és az se fog érni semmit vagy egy zsák 20 ezressel mész 1 kiló kenyérért. Az a durva ez itt meg történt a legdurvabb infláció a világon itt volt régen. Olyan volt nem viccelek ha be mentél a kocsmába és kértél egy fröccsöt, mire a pultos megcsinálta már 2x annyiba került mint amikor ki kérted... És eléggé rossz ez a bizonytalanság, remélem idáig nem fogunk le süllyedni
2022. dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a januárt.
2022. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ráérsz utána, mert ha a fa alatt találsz egy újat, akkor 2 mobilod lesz.
2022. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!