Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Huawei Mate 8-am van (3/32GB). Mindenképpen jobb készüléket szeretnék vásárolni. Leginkább Xiaomi telefon érdekelne. Black Friday illetve karácsonyi akció keretében venném meg.

2018. okt. 29. 16:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Xiaomi mi 8. Itt egy webhely ahol xiaomi telefonok vannak olcsón. www.eustock.hu
2018. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
73%
Samsung, huawei.
2018. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
23%
Hát nekem samsung galaxy J3 2016-osom van. Egyszerűen szuper telefon! Imádom. Szerintem nagyon megéri
2019. jan. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Xiaomi: Xiaomi MI 8, Xiaomi MI 8 Lite, Xiaomi MI 8 Pro, Xiaomi MI 8 SE, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi MI Mix 2, Xiaomi MI Mix 2S, Xiaomi MI Note 3, Xiaomi MI A2, Xiaomi MI Max 3


Más gyártók

Meizu: Meizu M6 Note, Meizu 16th, Meizu 16th Plus

ASUS: ASUS ZenFone 5, ASUS ZenFone 5Z

Sony: Sony Xperia XA1, Sony Xperia X, Sony Xperia Z5

HTC: HTC 10, HTC U11

2019. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
37%

ha szeretnél eredeti Android-ot, és nem keleti telefont, akkor Nokia. Kicsit sincsenek túlárazva, ezt csak azok mondják, akik nincsenek tisztában az ár/érték aránnyal.


Oké, lehet 100k-ért jobb kíani telefont kapsz, de a frissítések ott 0-k. A Nokiák 2 nagy rendszerfrissítést kapnak, például az én 5-ösöm megkapta a 8.0-t (8.0.1-et is), és most majd a 9-est is. Xiaominál meg Meizu-nál talán van egy rendszerfirssítés, de a havi biztonsági frissítéseket tuti nem kapod meg. A Huawei már ugyan nagyobb márka, de nemrég az 5. országból utasították ki.


Plusz egyébként a Nokián nincs egyedi kezelőfelület, hanem a letisztult, gyári Android van rajta. Pont olyan, ahogy azt a Google kitalálta.


Nyugodtan lepontozhattok, de volt már dolgom nem egy Xiaomi telefonnal.


----

Szóval a helyedben meggondolnám, hogy mire költöm a pénzem.


Illetve hol van még a Black Friday és a karácsonyi akció? Addig megannyi készülék fog megjelenni, és akár a Xiaomi is megbukhat Európában. Jah és azt elfelejtettem, hogy mobiltelefonos cég alapításakor Kínában automatikusan együtt kell működni a hírszerzéssel ;)

2019. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy a Nokia gyári Androidot használ, az lehet, hogy neked pozitívum, de én például rühellem. Szerintem Zenui, MiUI sokkal szebb.
2019. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Ne haragudj, kedves 5-ös, de te nem vagy tisztában az ár/érték fogalmával! A frissítésekben meg szoftveres téren lehet, hogy jobb a Nokia a kínai telefonoknál, de hardveres szempontból ugyanabban az árban erősebb kínait kapsz, mint Nokiá-t. Azt a hírszerzéses dolgot meg honnan veszed? Van erre konkrét bizonyíték, újságcikk, bármi egyéb, ami ezt alátámasztja? Ha ez igaz, akkor engem már jó régóta figyelnek :) Nekem amúgy egy Meizu-m van és - a gyenge üzemidőt leszámítva - teljesen elégedett vagyok a készülékemmel, ami lassan két éves, ennek ellenére lassulásnak nyoma sincs, a rendszere stabil, megbízható, nem fagy le stb. Mellesleg strapabíró, kibírt már néhány elég komoly esést, és ami a lényeg, hogy egy hardveresen hasonló Nokia áránál jóval olcsóbban vettem. Biztosan jók a Nokiá-k is, csak szerintem picit túlárazottak a tudásukhoz képest!
2019. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Ennyi erővel az összes nem kínai telefon túlárazott🤷‍♀️
2019. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
77%

Mostmár lecsúsztál a karácsonyi akciókról xd


Mellesleg tudom ajánlani a huawei p smart 2019-et

Teljesen jó és nagyon olcsó

2019. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
5-ös az én Xiaomim 2 hetente frissül szóval nem vagy tisztában a dolgokkal
2019. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!