Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Merjek emagról úgy telefont...

Merjek emagról úgy telefont rendelni, ha nem maga az emag forgalmazza?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy telefont ami több árral is fent van az emagon mert többféle oldal forgalmazza. De nem értem miért van az, Hogy ha az emag forgalmazza a telefont az 50.000-el többe kerül, mint mondjuk az, amelyiket egy úgynevezett Huszti Phone forgalmaz (az emagon keresztül)? Ez megbízható?

2022. dec. 19. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ugynevezett Huszti phone nyilvan tipikus aluljaros mobilbolt (vagy meg az se, csak emag-os webshop), bizonytalan eredetu, 'bolti garancias' keszulekekkel amiket hiba eseten Marosvasarhelyre vagy Shenzen-be kell postazni.
2022. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ide van bejelentve a cég :D

2022. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
LOL, Ujlengyel, a cegtemetok, szekhelyszolgaltatok Mekkaja? :)
2022. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

bizony :D

[link]

2022. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem rendelnék telefont egy isten háta mögötti kis faluból,...

Aztán ha meg gebasz van vele, - és szinte biztos lehetsz benne, hogy , hogy lesz valami - akkor meg nincs kihez, hova fordulni, mert valószínűleg a faluban vagy senki nem tud róla, hogy ott ilyennel foglalkoznak, vagy soha nem is foglalkoztak ezzel, csak oda van téve - papíron - a székhely.

Olyan, mintha valami noname márkát vennél, mondjuk a Meizu nevezetűt, vagy valami hasonlót.

2022. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó lett volna pedig, de hát gyanús hogy ilyen "olcsó" (a többi helyhez kepest ahol láttam ezt a telefont).
2022. dec. 19. 23:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Még egy kerdes: ha az emag forgalmazza a telefont, az már megbízható?
2022. dec. 20. 11:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Én maradi vagyok etéren, mármint most váltok épp okostelefont és a mindig a középkategória legújabb változatát veszem meg általában 3 évenként (így éri meg nekem, ennyi idő után érzem rajta, hogy már nehezen férek el, hogy avul a régi készülékem, eddig legalábbis ez volt a trend), de én amit megveszek, azt szeretem látni, hogy mit veszek meg, szeretem kézbe fogni és nem ott csalódni, mikor kezembe kerül...

Azt nem tudom, hogy az Emagon mit lehet "leverni" felelősségként, ha gebaszos lesz a készülék (bármelyik márka bármelyik konkrét modelljének konkrét készülékéről legyen is szó...)

2022. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egész más magától az Emagtól rendelni, mint az Emag platformjáról, mint hirdetőoldalról, de egy idegen (és szvsz valszeg noname) terjesztőtől.
2022. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Rendelj a Yetteltől telefont, teljesen megbízható
2022. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!