Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a következő olyan...

Mi lehet a következő olyan kütyü, ami olyan népszerű lesz mint az okostelefonok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 21:59
1 2
 11/20 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Igen, úgy értem, hogy mindenhol működne, kialakítva a szükséges háttérrel eszközökkel, ezzel megkönnyítenék mindennapjainkat.
2022. dec. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
#11 Egy fillér nem térülne meg a befektetésből, mert nem ezen múlik, hogy az ember vásárol-e valahol. Úristen, nem tudok ujjlenyomattal fizetni, csak kártyával, hol vagyok, Burundiban? Megyek egy rendes helyre inkább...
2022. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szerintem egy testbe ültetett kis szerkezet, ami azonnal képes feltérképezni és diagnózist felállítani az egész szervezetről, és annak elváltozásairól. Bár sok vizsgálóorvos búcsút mondhatna a munkájának:)
2022. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Morzsi007 ***** válasza:
100%

#12

A bankkártyás fizetés megtérül?

Nem lenne drágább a bőr alatti chip sem. Több mindenre jó lenne, nem csak fizetésre.

2022. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 Biometrikus azonosítást emlegettél, a bőr alatti chip pedig NFC, vagy hasonló lehetne, ez pedig már adott. Gondolom valamiért megtérül a kártyás fizetés, talán mert kevesebb a gond vele, mint a készpénzzel.
2022. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
15-es! 14-es vagyok. Ha már van ilyen akkor sorry. Bár én még nem hallottam ilyesmiről:) Én úgy képzeltem el hogy elmegy az ember a háziorvoshoz, és mint az autóknál a hibakód kiolvasás, egy érintéssel megállapítanának akár egy vakbél gyulladást, vagy egy fogászati gócot is.
2022. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Morzsi007 ***** válasza:
Ha az NFC bőr alatt van, az már majdnem biometrikus azonosításnak néz ki 😁. Igen nfc-re gondoltam egyébként a bőr alatt, ami egy azonosítót tartalmaz, amihez minden adatod hozzá lenne rendelve.
2022. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NTBS ***** válasza:
Szerintem az emberbe ültetett chip, de ettől a chiptől engem kiver a víz.
2022. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Morzsi007 ***** válasza:
Sok ember tart tőle, félnek, hogy be vannak azonosítva. Egy csecsemő első dokumentuma az adókártya, amit kap. Szegény, az sem tudja, hogy világra jött, de már van adóazonosítója. Ez nem tudom mennyivel jobb az nfc-s dolognál. 🥹
2022. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#16 Nem vagyok orvos, de ilyet ebben a formában a jövőben sem tudok elképzelni. Ehhez kell szerintem egy ember, vagy minimum egy komolyabb mesterséges intelligencia, de a vizsgálat valószínűleg nem sokban különbözne, és mindenféle analízissel, laborral valószínűleg nem 2 percig tartana akkor sem. De ez akkor sem lenne olyan dolog, hogy az emberek pár évente rohannának újat venni, mint most egy telefon esetén. A kommunikáció lehetősége az, amire a legtöbb embernek szüksége van.
2022. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!