Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon...

Melyik a legjobb telefon 100.000 - 130.000 ezer forint között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon mobil piacon, és nem akarok elhamarkodott döntést hozni.

Kamera, hangszóró nem annyira releváns, inkább üzemidő, gyorsaság ami számít, esetleg még vezeték nélküli töltés és vízállóság, de ezekről is könnyen lemondok. Munkára, YouTubera, netezésre használnám, nem játékra.

Oneplus Nord 2-t és Realme Gt neo 2-vel szemezgetek főleg a 8 giga ram miatt. De ha van 150 ezer forintért egy kihagyhatatlan ár érték arányban lévő telefon, kiadom rá a pénzt, de inkább a 100 ezer forint felé hajlok.

Köszönöm előre is a válaszokat



2022. dec. 22. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128GB 8GB RAM is jó választásnak tűnik
2022. dec. 22. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 100k-ért egy Redmi note 9 pro-van és eddig semmi bajom vele, de nem tartozik a hosszú üzemidejű telefonok közt, pedig 5000mah az akkuja. Én a helyedben a samsung a52s venném, ha most kellene ennyiért telefont vennem.
2022. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

amire te a telefonodat szánod, arra egy 50 ezres teló épp megteszi. Tudon, nem érted, és neked kell a százezres. :) De te magad mondtad, hogy nem értesz hozzá. És vedd figyelembe, hogy alap dolgokra használnád.

Miért akarsz a buta sznobok közé tartozni?????

2022. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Nem egészen ilyen fekete-fehér a helyzet. Valószínűleg nem akar másfél év múlva új telót, 3-4 évre előre gondolkodva bizony kell a 100ezer az "alap" felhasználáshoz is.
2022. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3, 4.-


Egy 50- és egy 130 ezres teló között rengeteg kamera és cpu/gpu különbség lehet, ha valaki nem gondol a holnapra stb.

2022. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Google Pixel 6a-t javaslom. Talán a legerősebb telefon 130K körül. Most eléggé lement az ára az infláció ellenére is, szóval egy nagyon jó vétel. Nincs benne vezetéknélküli töltés (az jellemzően csak a felső kategóriában van), de vízálló. Bár a kamera számodra nem volt szempont de megemlítem mert a legjobb kamera van benne ennyi pénzért ami még a felsőkategóriában sem számítana rossznak. 4-5 évig biztosan jól használható marad ha most megveszed. Vigyázat!!! A nevében benne van, de Magyarországon nem 5g képes! Mondjuk ez úgy sem nagyon számít, max Budapestem mert csak ott van normális 5g hálózat. Ott sem mindenhol.
2022. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!