Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos lehet a telefonom...

Vírusos lehet a telefonom rendszere?

Figyelt kérdés

Van egy Xiaomi redmi 7 telom de a rendszert le cserélte unokaöcsém egy Google Pixel rendszerre így kaptam korlátlan Google Fotó tárhelyet.


Munkahelyemen épp számoltam a teloval aztán kicsit el raktam és újra elő vetem a zsebemből hogy meg nézem hogy számoltam de sajnos csak fekete kép fogadott a számológép alkalmazásra semmit nem tudtam csinálni az alkalmazással csak annyit tudtam csinálni értesítést le tudtam húzni meg vissza meg láttam mennyi az aksi felül a hosszú csíkból, csak egy újraindítás hozta rendbe a telot.



2022. dec. 22. 18:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom GSI (generikus) ROM lesz, azok ilyenek (ezesetben szó szerint arról van szó amit felettem írtak, ergo nem kifejezetten a készülékre készült az oprendszer).

Én is GSIt használok mert a Xiaomi sok eszközére csak azok elérhetőek, enyém is Google Pixel alapú és az is kicsit bugos.

De még mindig jobb mint az MIUI xD

2022. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem olyan rossz Android mint a Windows esetében a ReviOS?
2023. jan. 10. 18:55
 13/19 NTBS ***** válasza:
Nem vírusos.
2023. jan. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Akkor a ReviOS is jó rendszer?
2023. jan. 11. 16:56
 15/19 A kérdező kommentje:
Mi a két rendszer között a különbség?
2023. jan. 11. 16:59
 16/19 anonim ***** válasza:

ne használj ilyen szarokat, az a legegyszerűbb és legmegbízhatóbb.

Főleg ha még bankolsz is a gépen, ki tudja, mi lehet ezekben a módosított rendszerekben.

2023. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Telefonom rendszerére is célzol?
2023. jan. 11. 18:00
 18/19 A kérdező kommentje:

Telefonom rendszerére gondolsz?

Meg másik TPR menü ha jól tudom a nevét az is lelet cserélve, baj?

2023. jan. 17. 15:06
 19/19 terminator9000 ***** válasza:
Én képek tárolására google tantermet használom ahonnan tudok folyton letölteni saját kepeket saját classroomból, ileltve messengeren hozok létre olyan chat csoportot amiben csak én vagyok, és korlátlan küldhetek magamnak be képeket amit később letölthetek
2023. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!