Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet valahogy közvetlenül...

Át lehet valahogy közvetlenül exportálni az összes adatot különböző típusú telefonok között?

Figyelt kérdés

Szó szerint mindenre gondolok, telefonszám, böngészős könyvjelzők, képek és mindenféle letöltésekre, jegyzetekre....

Huaweiem van és valószínűleg Samsung lesz a következő.


És még egy kérdés: megérné-e vagy egyáltalán meg lehet-e esetleg megjavíttatni a régi telefont, ha egyébként nincs baja, csak a képernyője leválik a többi részéről - konkrétan alálátok... - de lehet csak egy kis ragasztással megoldanák, nem?


2022. dec. 23. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
dagad az aksi?
2022. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor szokott ilyet csinálni, amikor már az akkkumulátor púposodik. Ilyenkor nagyon veszélyessé válik a készülék. Dobj fel mindent a Googleba (Google Fotókba a fotókat, keepbe a jegyzeteket, a névjegyekbe a névjegyeket), és ennyi. Az akkumulátort pedig mindenképp cserélni kell!
2022. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj nee...nem látom úgy, hogy dagadna... Nagyon köszi a tippet, megpróbálom akkor a googleba tölteni, csak még sosem csináltam. Várjunk, meg Huaweinek az nincs letiltva, mint a google böngésző? 😶
2022. dec. 23. 14:16
 4/11 anonim ***** válasza:
menteni PC-re?
2022. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 igen, arra gondoltam még én is, csak arra meg úgy emlékszek, hogy nem mindenhez sikerült hozzáférnem pl. képeknél. Szerintem azért nem is foglalkoztam vele eddig.

Mondjuk azt is fontolgatom, hogy másik Huaweit veszek és csak simán klónozok, mint ahogyan annó ennél is. Végülis a Huawei sem rossz teló...

2022. dec. 23. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem minden Huaweinél van letiltva. A régebbieknél nincs. Milyen Huaweied van?
2022. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Smart Switch nevű appot külső forrásból aztán azzal kb mindent átvisz az Új Samsung telefonra
2022. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

6, P30-am van.


Egyre hamarabb lemerül a telefonom, illetve a készülék oldala eléggé felforrósodik, amikor pl játszok.


7, nagyon köszi! 🙏 Még mindig nem tudom milyet vegyek, de szorul a hurok... Így nagyobb mozgásterem van.

2023. jan. 3. 16:18
 10/11 A kérdező kommentje:

Esetleg ötlet telefonra? :)

P30-nal jobb de ne ne legyen túl drága (mondjuk samsung z flip 4 az már sok).

2023. jan. 3. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!