Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 Gbyte RAM manapság TELEFONBA...

8 Gbyte RAM manapság TELEFONBAN elégségesnek, elegendőnek számít?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, de épphogy elég
igen, bőségesen, untig elég
nem, nem elég, nagyon kevés
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bőven elég a 8. Osztott képernyőn futtatok alkalmazásokat, meg a háttérben, de talán 3 giga foglaltság fölé még sose ment, android 13. Igaz, játékokra sosem használom.
2022. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem egy 6 GB-al rendelkező telefonom van, nekem is max 4 GB volt az, amit kihasználtam, de általában kevesebb.
2022. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4GB is elég
2022. dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A két ember, aki szerint kevés, az mire használna többet, ami miatt/amire a 8 - szerinte - nem elég?
2022. dec. 25. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
és szerintetek meddig számít még elégségesnek? 2-3 évig még elégséges lesz?
2022. dec. 25. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy darabig biztosan. Ha most egy 3 GB rammal rendelkező telefon is vígan el van Android 9-el, akkor a mostani 8 GB-os telefonok is vígan el lesznek minimum 5-6 évig. Aztán meg már 5-6 év múlva nem a RAM lesz a telefonnak a legnagyobb baja, hanem minden egyéb. A külseje, ha nem vigyáz rá a tulaj, az akkumulátor, a szoftveres támogatottság. Egyszóval most még nagyon jó a 8 GB ram. Több ramot (12 GB) már csak a nagyon drága készülékekbe raknak.
2022. dec. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!