Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetről hogyan lehet...

Internetről hogyan lehet ingyen smst küldeni telefonra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
70-es telefonra lehet egyáltalán?
2010. okt. 2. 09:20
 2/7 anonim válasza:
asszem megkell adni eggy telefonszámot de szerintem pénzbe kerül...
2010. okt. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jólvan, jóhogy megkell adni a telefonszámot, ha küldeni akarok smst


de engem csak olyan érdekel, ami ingyenes

2010. okt. 2. 11:31
 4/7 anonim válasza:
www.mobiltelo.hu
2010. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen sokan nem ismerik a GOOGLE keresőt?


[link]

2010. okt. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70-esre a Vodafon honlapján kell bejelentkezni, regisztrálni a Web-sms résznél (kiemelt szolgáltatások) és onnan 20 db. sms-t lehet küldeni ingyen, havonta. Időnként meg kell újítani a regisztrációt, ami 1 db. sms elküldésével jár. Részletek a honlapon! [link]
2010. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vodka János válasza:

Keresd meg a Denniss feél ingyensms küldő szolgálatot itt:


[link]

Jól visszajelez hgoy elkülte-e, és még telefonkönyvet is használhatsz ha regisztrálsz, míg az összes többi smsküldő sajnos olyan amilyen... Főleg más angol oldalakat linkelnek be, meg egy halom reklámot is rádkényszerít már ha egyáltalán működnek. Ráadásul ez legalább a többiekkel szemben működik is.

A Dennissé reklámmentes, normális felület van, és az egész világba tudsz küldeni.


Nekem eddig nagyon bejött.

2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!