Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme van a Telekomnál a...

Mi értelme van a Telekomnál a készletértesítőnek?

Figyelt kérdés
Hogyha megadom a mailcímet a kinézett telóhoz készletértesítőt kérni (azaz épp nincs nekik, de jelzik, ha lesz), majd pár órára rá kapok egy mailt, hogy van a teló, de mire ráklikkelek, megint nincs. Ez nem értem. 3-4 óránként egy-egy darabot beszállítanak nekik, amire azonnal "lecsap" valaki? És akkor újra feliratkozom és kezdődik elölről...
2022. dec. 30. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy-úgy, ahogy írod! Beérkezik, aki gyorsabb azonnal lecsap rá, és kezdődik elölről minden.:( De nem beszállítanak, hanem pár óránként teszik elérhetővé, és onnantól aki gyorsabb.. Lehet egyszer neked is szerencséd lesz. Én régebben már lemondtam róla, de úgy voltam vele, utoljára még megpróbálom, és akkor sikerült!
2022. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, akkor megveszem max az Apple webáruházban listaáron aztán menjenek a pitschäba. Öreg vagyok én már bohócnak, nem szarakodok ilyesmivel.
2022. dec. 30. 14:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy értelmét nem látom. Hiszen fizetőképes vevőkkel bäszakodnak.
2022. dec. 30. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Igen, ezt én sem értettem soha.
2022. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Kéred az értesítőt, erről kapsz egy emailt, hogy sikeresen "feliratkoztál" a készletértesítőre. Ebben tájékoztatnak, hogy amint lesz raktáron, küldik róla az emailt.

Előfordul, hogy ez a megerősítő levél 1-2 órán belül érkezik csak meg, nem azonnal.

De ez NEM azt jelenti, hogy már van raktáron.

2022. dec. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De amikor ezt követően azt írja, hogy beérkezett, akkor már kellene hogy legyen, vagy akkor sem?
2022. dec. 30. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!