Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Z Flipnek van bármi...

A Samsung Z Flipnek van bármi értelme?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy erős. Mármint oké hogy benne van a hajlítható kijelzős technológia, de szerintem semmi értelme nincs, cserébe ott van egy vágás a képernyő közepén. Nem egy elvakult ios user vagyok, mert a fold az szerintem zseniális (ha a 13 prot nem is váltanám le) és egy nagyszerű telefon, de a flipet tényleg nem tudom hova tenni.
2022. szept. 4. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek pici a zsebe, annak tökéletes. Igaz, vastagabb, de sokkal rövidebb az összes telefonnál, amikor becsukod. Én mondjuk nem vennék, de valakinek biztos jól jön.
2022. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa szerzet, nagyjából annyit tudok elképzelni, mint amit #1 írt. Az pedig, hogy erre lehet piacot építeni, elég fura. Talán az a réteg tartja életben, akit érdekel ez a technológia, de nem szeretne annyi pénzt kiadni egy Fold szériás készülékért.
2022. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, régen is szerettem az összecsukható telefonokat...de nagyon gáz a képernyő közepén a hajtás, vagy inkább gyűrődés, egyszerűen zavarja a szemem.
2022. szept. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik videós összefoglalta mire való igazán: Tipikus tiktok-os/instagrammos telefon, mivel bárhol lerakhatod és nyomhatsz magadról videót.
2022. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából jók az érvek, de szerintem

ha az ember nem tepsit vesz az simán befér, lányoknál meg úgyis gondolom a farzsebben köt ki, ott lehet hasznos lehet

2022. szept. 4. 08:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az Androidot szeretem, és ez egy nagyon szuper telefon, egyrészt hardveresen, főleg hogy a csúcsprocesszor van benne (Flip4), és a dupla kijelző, másrészt amit az #1-es is írt, teljesen helytálló! Számomra is nagyon vonzó lenne, de a gyenge üzemidő, és a saját igényeim miatt abszolút felejtős!
2022. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
van, sztem nagyon fasza kis telefon
2022. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, kérdező, hogy abból a szempontból nézed, hogy sokba kerül. Ha 80 ezer forint lenne az ára, akkor már neked is ilyen lenne tutira.
2022. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8-as, a kérdés szerintem a kivitelére vonatkozik, nem az árára! Írta is, hogy a Fold az zseniális, meg hogy 13 Pro-ja van, ezek pedig külön-külön is jóval drágábbak a Flipnél!

Amúgy, kérdező, eszembe jut, hogy akkor ugyanígy a 2000-es években, a nyomógombos korszakban mi értelme volt az összecsukható telefonoknak? Például Samsung A400 vagy S100, Motorola W375, SonyEricsson W300i, Alcatel 2053, stb.. Na a Flip kb. ugyanez, csak mostani kivitelben, ami ráadásul ennyivel különlegesebb is, hogy hajlítható a kijelzője! #6-os voltam.

2022. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#6#9 vagyok. Ma voltam a Media Marktban, és megnéztem élőben a Flip4-et. Elengedett görgetésnél a szoftver veszettül gyors, ami a csúcsprocesszor miatt abszolút nem meglepő, de azért így is gond nélkül bármikor lehet uralni! A fényképezőt viszont elfelejtettem tesztelni, viszont a lényeg, hogy külsőre van egy kis bibi: a kijelző szétnyitva nem annyira tökéletes, nincs teljesen síkban, a hajlítás mentén szinte azonnal észrevehető benne a mélyedés, egy kis “árok” !

A csúcsprocesszor és a 4K@60fps videózás ok, de amúgy nem éri meg az árát!

2022. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!