Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 vagy SE 2022?

IPhone 11 vagy SE 2022?

Figyelt kérdés
Szeeintetek, melyik eri meg jobban? Kinek mi van, mit szeret benne/mit nem?

2022. dec. 31. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
17%
csak hülyék fizetik azt, meg hogy legyen egy sz***s alma a telfonjuk hatlapjan.
2022. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
41%
*telefonjuk
2022. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Buta proli vagy az a baj.
2022. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

#11 jaj, hány éven át voltam így én is, szoptam a szar kínai meg koreai meg mittudjamén milyen vackokkal, lenovo, xiaomi, a samsungnak is vannak olyan szar telefonjai hogy jaj... megvettem újonnan, 2 év múlva már maga a gyártó is xart az egészre, nem támogatta tovább, iszonyat lassú lett a telefon, a gyári appok tele vannak reklámokkal meg maleware-el, maga az android is azért megérne egy misét...


Szóval úgy voltam vele fuck this, és tavaly vettem egy iphone 13-at. Hát öreg... na ez, ez minőség. De tényleg. Már amikor a kezedbe veszed érzed hogy ez nem egy műanyag vacak, a telefon leesett már betonra párszor és még csak ki sem kapcsolt, nem tört be, gyors, az apple általában 5-6 évig támogat minden készüléket, a store nincs tele mindenféle himihumi xarral, alapból le vannak tiltva a facebook és hasonlók adatgyűjtése, minden működik rajta.


A googletől csak a röhögés fog el, volt egy Nexus tabletem, hát olyan szart is ritkán birtokoltam :D


De gondolj amit akarsz, de azért nézz videókat hogy pl egy iMac-et mennyibe kerülne darabonként összerakni, és mennyibe kerül a végtermék. És akkor rájössz hogy nem feltétlen dolgozik akkora haszonnal az apple, csak minőségi cuccokkal dolgozik... még ha hagy is némi kívánnivalót maga után amit a kínaiakkal művelnek a gyárakban

2022. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
14, kár volt ezt így kifejtened egy troll miatt. :D Ezt élvezi ha foglalkoznak vele, ha már a való életben nem kap figyelmet
2023. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 csak kíváncsi voltam ő milyen érvekkel próbálná megdönteni az én érveimet. Mert szerintem én teljesen tárgyilagosan közelítettem meg a dolgot, és nem pusztán 'mer az apple a király! :D
2023. jan. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

talán egy pöppet a 11 esel járnál jobban

teljesítménybe akkora különbséget nem vennél észremert az se2022 nek erősebb a procija de csak akkor tünne fel ha egymás mellet lenne a kettő

11 nek nagyobb a kijelzője de ugyanaz a tipusu kijelző

meg legalább van még egy kamera benne

olyan aprok a különbségek

se2022 talán 4-5 órát bírna ki

11 se többet a jelenlegi rendszerekkel

2023. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeteket! vegul 11 lett:))
2023. jan. 3. 11:37
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
hat akkor jó nagy barom vagy hogy kepes voltal extra felárat fizetni csak azért, hogy legyen egy alma a telod hatuljan.
2023. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%
#19 ne itt utálkozz mert egy csóró csöves fillérbaszó vagy :)
2023. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!