Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2022. Megvennéd? Mi...

IPhone SE 2022. Megvennéd? Mi szól ellene, mi szól mellette?

Figyelt kérdés
Legelsősorban telefonálni, zenét hallgatni és navigálni használom a telefont. Mivel 2022-es, talán tovább kap frissítést, mint az árban azonos, de régebbi készülékek. De érdekelne, hogy milyen érvek szólna pro és kontra.

2022. dec. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a 2020-as van meg, de elégedett vagyok vele. A 2022-nek hasonló akksija van.


Amihez felsoroltad arra tökéletes, de ha egésznap nyomod, akkor legyen nálad egy töltő vagy egy powerbank.

2022. dec. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony az üzemideje, de amúgy az általad leírt célra tökéletes és sokáik használható marad a jó proci miatt. Egyébként elég kis különc telefon: valakinek nagyon lehet ajánlani, valakinek nagyon nem. Neked szerintem jó választás.
2023. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon sokat használom a telefont, nem akarom folyton töltögetni, ezért nem vennék Iphonet. Ráadásul az 5-10 wattos töltés nevetséges. A jelenlegi 5000 mah feltöltődik 30 perc alatt és bírja egy napig folyamatos használat mellett is. Nem is beszélve arról hogy nagyon túl van árazva az összes Iphone.
2023. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

imádom mikor valaki túlárazásról beszél xd

mindegyik csúcskategória drága

árfolyamokba nem megyek bele meg az átváltásokba ...

én nekem 12 es van , még tavasszal vettem akciósan

neked ahogy látom nincs nagy igényed, igy ha nem gond esetleg egy 5 órás üzemidő meg ha vakitó fénybe nem látsz majd semmit a kijelzőn akkor nyugodtan megveheted a telefont

jól fog müködni

2023. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!