Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Még mindig nem működnek a...

Még mindig nem működnek a telefonvonalak szilveszter éjjel?

Figyelt kérdés
Úgy 15 évvel ezelőtt ha valakit fel akartam köszönteni szilveszterkor éjfélkor hogy boldog új évet nem lehetett elérni senkit vagy csak sokadik próbálkozásra a vonalak terheltsége miatt. Már rég nem őrzöm ezt a hagyományt, csak kíváncsiságból kérdezem hogy még mindig előfordul-e ilyen, vagy a mai technológiával ilyen már nincs?

2022. dec. 31. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt években max második próbálkozásra (éjfél után pár perccel) mindig sikerült telefonálni
2022. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már nincs ilyen probléma, épp nosztalgiáztunk is erről a családban, hamarabb telefonáltunk mindig, mert nem lehetett használni a mobilt :) buek
2023. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Manapság főleg online üzennek egymásnak, vagy hanghívásban.
2023. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző.

Ma már 90+% VoLTE-n vagy VoIP-n telefonál, ezeknél sokkal nagyobb a kapacitás, de a szokások is változtak talán. Sokan már csak egy buék üzit küldenek, nem hívogatnak.


De én is emlékszem, volt is egy olyan nem túl etikus trükk, hogyha felhívtad a 112-t, akkor kaptál szabad vonalat, leraktad és utána egyből hívhattad, akit akartál.

Soha nem próbáltam, szóval nem tudom, hogy valóban működött-e. :)

2023. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem már nincs ilyen probléma, tekintve hogy manapság már az internetet használja a legtöbb ember arra, hogy köszöntsék egymást. Azzal pedig idén nem volt problémám. Most mobilnetre vagyok kényszerülve sajnos, de az is működött.


Egyébként ez a válaszom az első válaszom 2023-ban.

Bocsi az offért, és boldog új évet! :)

2023. jan. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"Még mindig nem működnek a telefonvonalak szilveszter éjjel?"

Én nem tapasztaltam semmi problémát. Nem csak most, korábban sem.

2023. jan. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is inkább az sms-nél volt gond. 15 éve az jobban ment már, mint a telefonálás, sőt 20 éve is. Éjfélkor képtelenség volt sms-t küldeni, aztán hirtelen megérkezett a nokiádra vagy 100 üzenet... amiből 99 B.Ú.É.K., egy 1 meg valamelyik exednek a szerelmi vallomása.
2023. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

régen még telefonjuk se volt az embereknek,

és mindig máshoz kapcsolt.


-Csak érdeklődnék, hogy megérkezett az NDK turmix gép?

-A kivehetős ajtó?

-Nem vasedény?

2023. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 15 évvel korábbról beszéltünk, és nem arról az időről amikor a barlangok falára rajzoltunk... :D
2023. jan. 1. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:

14 éve , jók voltak a vonalak

16 éve is


nem tehetünk róla, hogy csak egyszer akartál telefonálni 15 éve

:)

2023. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!