Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A52s, Samsung A53...

Samsung A52s, Samsung A53 Samsung A23 vagy Samsung A33?

Figyelt kérdés
Számomra a lényeg az, hogy gyors legyen, 128 GB tárhely, jó teljesítmény, Hosszú üzemideje legyen (tehát a 4500 mAh elvárt ,de jobban preferálnám az 5000 mAh-t).

2023. jan. 3. 07:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül az A52 S éri meg ár érték arányban a legjobban. Az A53 nem tud annyival többet, mint amivel többe kerül. A 23, és a 33 pedig ezek a telefonok mögött úgy elbújnak, hogy szinte nem is látszanak, szóval őket felejtsd el :)
2023. jan. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A52s.

Az akku mérete ne tévesszen meg, az üzemidő kb ugyanaz, mint az A53-nak, mert energiatakarékosabb (és mégis erősebb) chip dolgozik benne.

2023. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Van egy a20e-m melos telefonnak. Meglepoen sokaig birja az akksija, gyors is. Persze nem kell mindenfele jatekokkal megpakolni. 128 meg jo a zeneknek addig amig vezetek. Hamar fel is tolti. Egyetlen amit hianyoltam az a vezeteknelkuli toltes. bar ez nem volt a fenti listan,de en meleg szivvel ajanlom.
2023. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A52s
2023. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen az A52s a legjobb! A gyorsasággal nem lesz gond, mivel a Snapdragon processzoroknak a legjobb a technológiájuk, és ebben a telefonban a középkategória egyik legjobb processzora van + a lényeget a #2-es már leírta! Az A53 mindenben ugyanaz, csak gyengébb chip van benne, és nincs rajta Jack csatlakozó! A másik 2 pedig mindenben gyengébb telefon!
2023. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint az A52S lesz a befutó. Én tulajdonképp Samsung párti volnék mert elengem van a kínaiakból, de a családban Xiaomi és Huawei használók vannak. Tudtok ennek az A52Snek kihívót mondani ami Xiaomi vagy Huawei?
2023. jan. 3. 11:01
 7/19 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem követem a Xiaomit annyira, mert én is Samsung párti vagyok, és az 5G-s verzióját használom az A52S-nek, mondjuk az 5G képesség még eddig nem jött jól, de úgy voltam vele, hogy ha majd bejön az 5G a településemen, akkor ne kelljen megint telefonért rohangálni. De azt hiszem hardveresen a Xiaomi Mi 11 Lite 5G az, ami harcolhat a Samsung ellen, de mint már említettem, a szoftver az nem jó a Xiaominál!
2023. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Apám is rám akarja tukmálni ezt a "nagy Xiaomit" , de nem hajtok fejet kínaiak előtt.
2023. jan. 3. 11:19
 9/19 A kérdező kommentje:

Most megnéztem az összehasonlítást és inkább a Samsungban bízok meg. Bár most megyek a telefonos komához, mert cserélt aksit a Huaweiben és megkérdezem, hogy mit ajánl (26 éve a pályán van).

De köszönöm válaszod és Boldog új évet neked! :)

2023. jan. 3. 11:22
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A Samsungot fogja ajánlani, ebben biztos vagyok.

Múltkor voltam a Médiában, mert a gyerek hangszórót kért a mikulástól, aztán fél füllel hallottam, hogy egy vásárló kérdezte az eladót (Valamilyen öreg néni, mindegy), hogy ajánlja-e a redmit, és mondta, hogy ő inkább lebeszéli a redmiről, honorról. Azt nem tudom, hogy mit választott végül, mert mentem utamra hangszórózni, csak ha már az eladók sem ajánlják a Xiaomit, akkor ott már komoly gondok vannak! :)

2023. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!