Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Samsung?

Iphone vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Mondanátok nekem pro és kontra érveket? Melyik az erősebb, melyik érné meg valóban az árát?

(Legújabb készülékekre gondolok:14 pro max, S22,S23)


2022. dec. 31. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
iPhone
2022. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

iPhone


Mivel almát (jelen esetben tényleg a gyümölcsre gondoltam :D) almával illik összehasonlítani, így 1 dolgot mindenképp tudok mondani ami pro érv: az, hogy 5 év múlva is pont ugyanúgy fog működni mint aznap mikor megveszed, nem fog belassulni, és minden frissítést meg fogsz kapni.


Nekem volt már csúcskategóriás Androidom, meg most egy iPhone 12 (már 2 éves múlt), de hogy soha többet Android, az is biztos.


Ha kell még egy érv, akkor az eladhatóság és az ártartás: ha nem válik be/nem tetszik, akkor fogod, aztán el fogod tudni adni jövőre is, 3 év múlva is, meg 5 év múlva is, és nem sz.rért-h.gyért. Nyugodtan nézegess Marketplace-en, hogy mennyiért árulnak egy 3 éves iPhone-t, meg egy vele azonos árkategóriájú telefont... Ég és föld a különbség.

2022. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mind2 jó
2023. jan. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%
Mivel egyáltalán nem vagyok iPhone párti, a Samsungot mondanám. De ez nem mérvadó.
2023. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

S22+ halandó embernek több mint elég, ha telefonról dolgozik az ember akkor is.

A másik telefon meg kérdés ér-e számodra ebben a gazdasági helyzetben, annyit amennyiért kínálják. Mert nekem telefon annyit nem ér, és nem is akarnám hogy azt gondolják rólam hogy felvágni akarok.


Szóval van egy logikus ésszerű határ, amin túl mutat egy ilyen telefon, a legtöbb embernél.

2023. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Az iPhone olyan, mint a Mercédesz. Sokáig tartja az árát. Egy Androidos telefont 5-6 év után kb 30 ezerért vesznek meg. Míg egy i8 plus-t 60-70 ezerért látni, X szériából meg 150 ezerig is felmehet.
2023. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
54%
Szerintem a legtöbb androidos is tudja a szíve mélyén hogy az iphone az iphone. Ha megteheted én mindenképpen az almát ajánlom, androidosként is :)
2023. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is androidosként az Iphone-t ajánlom, ha megengedheted magadnak. Én is tervezek váltani. :)
2023. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Én a Samsungot mondanám mert jobban tetszik a One Ui mint az Ios és van ujjlenyomat olvasó a telefonjaikban. A Samsungnak annyi hátrányát látom csak hogy valamivel jobb processzorai vannak az Applenek, de ez normál használat mellett nem érződik. Cégpolitikát tekintve abszolút a Samsungot választom (környezetvédelem, adománygyűjtések, felhasználók igényei szerinti termékfejlesztés, alsókategóriás, de mégis jó minőségű készülékek és eszközök a kevésbé pénzeseknek, stb.) Nekem ezek az értékek fontosak és ezért is az ő készülékeiket veszem.
2023. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez pont az a két márka ami megbízható.
2023. jan. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!