Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S22 tényleg annyira...

Samsung S22 tényleg annyira rossz lett?

Figyelt kérdés
Egész jó árban van hardveraprón, belenézek a fórumjába, szidják mint a bokrot.

2023. jan. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért oda főleg azok írnak, akiknek gondjuk van a telefonnal
2023. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem az van. Én nagyon szeretem:) de mittomén, nem vagyok annyira igényes. Fényképező, sulis dolgaimban segítség, van hozzá Samsung Watch 5 órám, nagyon jó testvérek a mobillal. Én szeretem nagyon ezt a mobilt.
2023. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónapja van meg.

Akku idő harmatos. De ez nem zavar mert irodában, otthon, kocsiban töltő közelben vagyok.

Viszont a Huawei p30 után nem látom nagy előrelépésnek. Kb ugyanazt a szibtet hozza mint a p30 új korában csak kevesebb akkuidővel.

2023. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gugu Gabor ***** válasza:
nekem nincs vele különösebb bajom
2023. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De jobb a fényképezője a p30-nal. Nekem még sose merült le nap végére. Éjjelre meg amugyis mindig minden mobilomat töltőre szoktam rakni.
2023. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baj, hogy az akksija gyenge és a processzor sokat fogyaszt, ez így együtt, elég ahhoz, hogy egy napot sem bír ki egy kicsit több kamera használat mellett. Ami még fura, hogy a lámpája kopp fényerőn is gyenge. Az 5G-t nincs értelme bekapcsolva tartani, mert az is piszkosul meríti. Nincs jack kimenete. Az pedig kínosan röhejes, hogy annyira sóher a samsung, hogy se töltőt se usb-c-sima usb kábelt nem ad hozzá.

Ami viszont tetszik, hogy kész akarva is nehéz vele rossz fotót csinálni, bár nem is kiemelkedő a fényképezője.

2023. júl. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!