Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire rossz lenne a Samsung?

Ennyire rossz lenne a Samsung?

Figyelt kérdés

Amikor kiadták a Samsung Galaxy A72 mobiltelefont, akkor újonnan vettem. Nem emlékszek, hogy lett volna probléma eleinte, de ebben az évben egyre rosszabb, most ott tartok, hogy újra kell indítani mindig, mert akad, kevés a 6 GB memória, a képernyőrögzítőt is lekapcsolja néha mondván, hogy nincs elég erőforrás, stb.


Az eszközeimre igyekszek vigyázni, játék soha nem volt a telefonon, csak alap dolgokra használom, Messengeren beszélgetni, a Facebook és Instagram nincs a telefonon. A Discord, bank, telefonszolgáltató és Steam alkalmazás van a telefonon. Lassan 2 év alatt semmi más nem is volt.


Mi a baja?

Tényleg igaz, hogy a Samsung termékek egyre rosszabbak lesznek?



2022. dec. 2. 13:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

Ez igaz sajnos.

Nekem egy A7 2018 van.


Új akkut tetettem bele, még a tavasszal. Mondta a szervizes a SES store-ban, hogy ugyanannyit nem fog bírni az új akkuval sem, mint új korában.

Kerdezem, hogy miért?


Azt mondja fárad a rendszer a telefonon és több áramot fog felvenni.

2022. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg egyre rosszabb
2022. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert tele van rakva alkalmazással, amiket ráadásul be sem zársz ha nem használsz, így egy idő után megtelik a memória. Ez egy nagy hülyeség, hogy lelassul a telefon ahogy öregszik...persze mert a használó nem tudja karbantartani. Használni kell tudni.
2022. dec. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igyekeztem a legjobban használni. A Messengeren kívül mindent mélyalvásba raktam.
2022. dec. 2. 13:53
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Frissítve, szoftveresen átnézve (telefonkezelő, alkalmazások stb), újraindítva mikor volt?


Esetleg egy gyári visszaállítás után javulhat valamit.


Bár nem egy mai telefon, és új korában sem volt flagship.

A középkategóriás készülékek 2-3 évig teljesítenek maximálisan jó szolgálatot.

2022. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A szoftverfrissítéseket azonnal telepítem, ha kiadnak egyet. Legutóbb múlt héten jött ki. A többit naponta szoktam.


Miért nem volt új korában sem flagship?

2022. dec. 2. 14:10
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Nekem A52 van, mindjárt 2 éves lesz és semmi baja, teljesen normálisan működik.
2022. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

"Miért nem volt új korában sem flagship?"

Mert az S széria a zászlóshajó.

2022. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%

"Mert tele van rakva alkalmazással, amiket ráadásul be sem zársz ha nem használsz, így egy idő után megtelik a memória."


Eeeeez butaság. Az összes mobil operációs rendszer valójában bezárogatja a háttérben futó appokat, ha kell neki az erőforrás és te nem azt használod éppen. Elméletileg ha soha, semmilyen appot sem "törölnél" ki a feladatkezelőből (vagy ahogy hívják az aktuális telefonon), akkor sem lenne ebből probléma.


"Miért nem volt új korában sem flagship?"


Mert nem az. Nem egy magas árkategóriás készülék.


" de ebben az évben egyre rosszabb, most ott tartok, hogy újra kell indítani mindig, mert akad, kevés a 6 GB memória"


Pedig a Samsung telefonjai híresen agresszíven zárogatják be a háttérben futó appokat, a 6 gigának pedig ma is bőven elégnek kellene lennie az átlag használathoz. (De igazából még a 4-nek is.)

Megpróbálhatsz egy gyári visszaállítást, hátha.

2022. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont a Samsungok a kedvenceim. Eddig ahány márkát kipróbáltam, őszintén, egyiknek se volt olyan megbízható a telefonja, mint a Samsungnak. Random lefagynak, újraindulnak, a hívásban nem hallom a másik felet, nem érzékeli a fülhallgatót, stb. Lekopogom, de Samsung telefonnal még semmi ilyen problémám nem volt. Szóval nekem eddigi tapasztalataim alapján még mindig a Samsung a nyerő.
2022. dec. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!