Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett az iPhone SE...

Mi történhetett az iPhone SE 2022 mobilommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2022 december közepén frissítettem az iPhone SE 2022 mobilom iOS 16.2 operációs rendszerre, viszont azóta azt tapasztalom, hogy a Messenger laggol, amikor belépek egy-egy chatbe. Olvastam talán valahol, hogy kis idő után megszűnik ez a probléma, de nekem sajnos majdnem egy hónap leforgása alatt sem szűnt meg. Alkalmazásfrissítés a Messenger esetében azóta nem volt, és igazából nem gondolom, hogy az iPhone 13 chipje, ami a mobilomban dolgozik, indokolna egy ilyen jellegű problémát. Érdeklődnék, hogy mit lehet ez ellen tenni, illetve ha valakinek megszűnt magától ez a probléma, az mennyi idő alatt következett be? A válaszokat köszönöm.

2023. jan. 3. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Pont ezekért kell frissíteni az appokat
2023. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem a telefonod, hanem a Messenger hibája. Jó pár éve szarnak mindenre, mivel mindenki az ő szarjukat használja.

Ezzel sajnos tényleg csak várni lehet, esetleg küldj egy hibajelentést.

2023. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a billentyűzet laggol amikor belépek egy beszélgetésbe magától feljön de nem mindenkinél csinálja ezt, nem tudom megfejteni hogy mi alapján csinálja..
2023. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

utolsó: nekem pont ugyanezt (is) csinálja amellett, hogy laggol az animáció, ahogy belépek a beszélgetésekbe.


második: várok akkor, és ha jön ki appfrissítés, mindenképp frissítek. A többi majd elválik.

2023. jan. 4. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:

A lagos billentyüzet egy iOS hiba, resetelni kell a beálításokban a billentyüzetet és megoldja az akadozást… gondolom azt is csinalja, hogy gépeltek és nem írja be majd hirtelen megjelnik a szöveg.

Ezt ott tudjátok megtenni ahol gyárira lehet állítani a telefont.

2023. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5 csak a messengernél tapasztalom.

Nekem nem csinálja, amit leírsz, hogy hirtelen jelenne meg a szöveg.

2023. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem sincs olyan, hogy késne a szövegbevitel.
2023. jan. 7. 15:28
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem az amire gondoltam, elnézést.
2023. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
update: az appfrissítés nem oldotta meg a problémát :(
2023. jan. 12. 15:05
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Sorry nem értek az iphonokhoz de szivesen segítenék
2023. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!