Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A33 5G-t...

Samsung Galaxy A33 5G-t választanál vagy Xiaomi Redmi Note 11 Pro-t? Melyik a jobb, melyik érné meg jobban? (lent 1-2 szempont)

Figyelt kérdés
Még nem volt Xiaomim, kíváncsi lennék melyik érné meg jobban, melyik a tartósabb, akkumulátor, kamera mennyire jó? Samsung A50-m 3,5 év után is viszonylag jól működik csak véletlen betörtem a kijelzőjét, használhatatlan és elgondolkoztam a váltáson, mert a kijelző javítása szerintem drágább lenne mint maga a készülék.

2023. jan. 4. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Jelen párosból kijelzőben és grafikus chipben a Samsung jobb + vízálló is, minden másban a Xiaomi. Őszintén leginkább egyiket se, ennyi pénzből inkább Galaxy M52-t vennék!

Nekem A70 volt, és 2 év után ugyanígy jártam, betört a kijelzője és így használhatatlan. Gondoltam én is a kijelzőcserére, de az ára helyett engem az aggaszt, hogy gyári kijelző már nincs hozzá, az utángyártott meg nem biztos, hogy pont ugyanolyan (például érintésérzékenységben) ! Inkább még gyűjtögettem, és most fogok majd venni Galaxy A52s-t, az nagyon szuper!

2023. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem telefonszolgáltató miatt olcsóbb lenne a Samsung. Hallottam már rossz tapasztalatokat is a Xiaomiról.
2023. jan. 5. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!