Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi redmi note 11 telefon...

A xiaomi redmi note 11 telefonnak kinek tetszik a kamerás képessége?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 22:49
 1/8 anonim válasza:
90%
Egy fél éve ruháztam be egy ilyenre pont. Szeretek fotózni, telefonnal elsősorban. Lehet vele szép képeket csinálni (hobbi szinten) de nem vagyok azért elájulva a minőségtől. Kb. azt kaptam, amit vártam is ennyi pénzért.
2023. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre mint ha nem jutna elég fény a kamera lencsébe mer mint ha sötétebb lenne a felvétel
2023. jan. 1. 23:05
 3/8 anonim válasza:
90%

Normál fényképező módban vagy a "Pro" funkciót használva?

Mert a Pro-ban lehet állítani több értéket is.

Egyébként túl sokat azért ne várj el a kamerájától, tényleg.

2023. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normálba
2023. jan. 1. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem redmi note 9 pro-m van, és nagyon részletes képet csinál, de az akku üzemideje egy 0.
2023. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos xiaomi. A főkamera meglehetősen jó minőségű az árkategórián belül, de a többi (széleslátó, macro) elég ótvar. Bár ez sok telefonra igaz. Isnerősöm meg van vele elégedve teljesen. Gyakran fotóz.
2023. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
a xiaomiknal arra kell figyelni hogy nem a gyari fos szoftverrel kell fotozni hanem gcammel kb ossze hasonlithatatlan a kulonbseg
2023. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is ilyen készülékem van, Iphone után a kamera elég gagyi, de amire én használom, pillanatok megörökítése, arra tökéletes. Egyébként a kamerán kívül mindent nagyon jónak tartom a telefonban. Fotózásra inkább Iphonet vegyen az ember.
2023. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!