Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom átvinni a fájloka...

Hogyan tudom átvinni a fájlokat Xiaomi okostelefonról laptopra?

Figyelt kérdés
Van hozzá töltőkábel, mintha régen összedugtam volna a kettőt és a laptop felismerte és símán átraktam a fájlokat. De most valamiért nem.. Mi ennek az oka, vagy mit kellene csinálnom?
2023. jan. 4. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam, ahogy írtad. USB kábel, és a telefonon engedélyezni kell a fájlátvitelt.

Vannak bonyolultabb megoldások, ha ez nem működik. Csak pár ötlet: használj drive-ot (telefonról feltöltöd, gépre le), ha van SD kártyád és hozzá olvasó, akkor azon keresztül is meg lehet oldani a dolgot, szerezz egy OTG kábelt, amivel pendrive-ot tudsz csatlakoztatni a telefonodhoz vagy ha nagy expert vagy, akkor használhatsz SSH kapcsolatot is, amin át tudod copy-zni a file-okat.

2023. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, csak nem engedélyezi. Addig jutottam el, hogy az illesztőprogramot talán frissíteni kellene..., még ezt megpróbálom.
2023. jan. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!