Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E közül a 3 androidos telefonb...

E közül a 3 androidos telefonból melyiket vennétek?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi 3 telefon közül melyiket lenne érdemesebb venni? És miért, rövid indoklást is szeretnék kérni!


Szóval a telok:

-Motorola Moto G71 5G 128GB 6GB RAM Dual Mobiltelefon

-OPPO Reno5 Z 5G 128GB 8GB RAM Dual Mobiltelefon

-Huawei nova 9 128GB 8GB Dual Mobiltelefon


Bár a 3.-nál nincs Google, YouTube meg ilyenek, úgyhogy azokat rá kellene hackelni valahogy.


Mihamarabbi válaszotokat elore is köszönöm!



2023. jan. 7. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Motorola Moto G71
OPPO Reno5 Z
Huawei nova 9
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Őszintén szólva én a motorolának a mostani telefonjait nem használtam még soha, és nem is szeretnék pénzkidobálósdiba kezdeni, mert az Androidos használt készülékeket fillérekért lehet csak eladni.


Az Oppóban, Realmeben, főleg a Xiaomiban nem bízom annyira, hogy egy olyan készüléket vegyek tőlük, amit esetleg 3-4 évig használni fogok (Kb. ennyit használok egy telefont).

Így hát marad a Huawei, amit imádtam. Huawei P20 Lite telefonom volt az álom telefon, amit 2018, és 2021 között használtam. Az enyhe túlzás, hogy a Google-t fel kell rá hackelni, mert a Huawei készülékeken bőven jó az élet a Google nélkül. Én igazából egyedül a Google Drive-nak nem találtam meg a rendes alternatíváját, igaz, vannak fájlkezelők, beépülő Google Drive modullal, de fene tudja! Nekem mondjuk Tv-n a Solid file explorer nagyából jól teszi a dolgát.

Emailezéshez ott a gyári email kliens a Huaweitől, vagy az Outlook, vagy más egyéb. YouTube kliensként használhatod a YouTube Revancedet, ami egy módosított YouTube, sok hasznos funkcióvan (Plusz a MicroG, hogy be tudj lépni a fiókodba, ad Huaweies beléptetésre is lehetőséget). Facebook, Messenger, meg a többi ilyesmi szó nélkül telepíthető vagy APK-ból, vagy az App Gallery-ből, szóval ez így okés, böngészőnek meg ott a Firefox, a Kivi, a Brave, vagy amit akarsz. Szóval nem olyan rossz a Huawei most sem, ez csak egy laikusok által formált véleménynek nem nevezhető jelenség, amit szerintem olyan emberek formáltak, akik még szerintem soha nem fogtak a kezükben HMS-es Huawei készüléket. Szóval bátran megveheted a Huaweit.


Azt mondtad, hogy rövid legyen a válasz, de kicsit elszaladt velem a ló.

2023. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 közül csak is motorola, nekem volt mostanában meg családban 4 motorola volt a sajátom tönkre ment az én figyelmetlenségem miatt de a gyerekeimnek még meg van és jol müködnek.
2023. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Ment a zöld pipa mindenkinek.


Őszintén én ilyen 70-80 körül vennék az nekem bőven elég lenne, de nagyon vacilálok e 3 közt.... Az meg h kinek mi, az más kérdés, lényegtelen igazábol sztem. Az első érintős okostelom az a Samsung Galaxy Young volt, utána kaptam szüleimtől egy Asus-t, utána Xiaomim volt Redmi Note 4X, most Mi A1-em van..... És tudom ezek nem olyan topp telefonok, viszont most vagyok 22/f és ez az utolsó telo az A1 egyszerűen elpusztithatatlan, vigyázni szoktam a dolgaimra, de kajak azt várom mikor fog már elbaszódni.... Pedig meg van kisse reccsenve szegénykém....


De m1 is.... Igazábol egyféle telom se volt még a 3bol, de eleég jónak tűnnek sztem ennyiért.... Őszintén én a Huaweii-ekről nem sok jót hallottam még... Tipic az a telo, h ki kell fogni belőle a jot.... Motorolám régen volt egy kihajthatós, igaz nem is lehet egy lapon említeni ezekkel a mostani modern tecnikával.... De nagyon szerettem.....


Viszont talán ezek közül az a leggyengébb.... Az oppo viszont nagyon tetszik, meg elég jónak, erősnek is tűnik.... Úgyhogy személy szerint én leginkább afelé hajlanék, bár ezek miatt is írtam ki ide a kérdést, hogy segítséget kapjak.

2023. jan. 7. 18:56
 4/5 A kérdező kommentje:
2023. jan. 7. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

“Bár a 3.-nál nincs Google, YouTube meg ilyenek, úgyhogy azokat rá kellene hackelni valahogy.” - azokkal nincs gond: általában egy eszközön ha megnyitod a böngészőt, alapból a Google jön be, meg ugye beguglizva a YouTube is ott van, tehát nem az elérés a gond, csak sokan inkább közvetlen alkalmazásként részesítik őket előnyben! Google Play helyett is ott a Huawei AppGallery, bizonyos hozzáférésekhez TALÁN a Google-támogatás hiánya lehet hátrány, de az sem biztos!

Mindent összeségében szerintem ezek közül a Huawei a legjobb!

Vagy: nem tudom, mennyi a kereted, de ebben a kategóriában szerintem a Samsung Galaxy M52 az abszolút legjobb, ugyan picivel drágább ezeknél, de mindenben a legjobb közülük!

2023. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!