Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható-e valahogy a...

Megoldható-e valahogy a mobilinternet funkció kiiktatása androidos telefonból?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy ne lehessen vele internetezni mobilhálózaton csak wifin! APN törlés elirás nem jo mert letölti ujra.... valami szoftver piszkálásos módszer érdekelne, vagy bármi ami müködik és csak ujra romozással áll helyre! Sony Xperia telefonrol van szo
2014. dec. 27. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a szolgáltatónál tiltasd le az adatforgalmat, mert a telefonba így elég macerás belenyúlkálni.
2014. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm de nem jo megoldás... a gyerek ért a telefonhoz, de szervizbe lusta lenne elvinni
2014. dec. 28. 00:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Persze. Kikapcsolod az Adatforgalmat :D
2014. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rendelsz rá egy olcsó netcsomagot. És akkor a küszöbön túl is használható lesz.
2014. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én bementem a szolgáltatóhoz és letiltattam a mobilnetet, így véletlenül sem lehet netezni. Nem a készülékről, hanem a SIM-ről, így nem lehet adatforgalmat generálni a te költségedre.

Ez a legegyszerűbb.

2014. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha letiltatod, érthet hozzá bármennyire, azzal bizony nem fog netezni, míg az a SIM van a telefonjában. Viszont ha ért a telefonhoz, és szoftveres korlátot csinálsz a telefonon, rá fog jönni, hogy egy frissítés, és máris minden a régi. És mivel a telefont kikapcsolva is lehet frissíteni, így szoftveresen ezt sem lehet kivédeni sajnos.
2014. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Végül is tényleg a szolgáltatónál a legjobb kigyalultatni. Ha már vettetek egy telefont, aminek a lételeme az internet, butaság lenne rákölteni havi 2ezret.
2014. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem jo egyiksem, köszönöm a valaszokat... En olyan dologra gondoltam hogy a telefonbol torolni a 3g modem funkciot... es mikor csatlakozni akkar akkor nem csinal semmit. Szoftverfrissiteshez nem ert.. szervizbe nem fog menni vele
2014. dec. 28. 12:53
 9/14 anonim ***** válasza:

A driverek egyben tartalmazzák a hálózatelérést, és a mobil adatforgalmat biztosító megoldásokat is. Nem lehet őket szétválasztani. Magyarán törölhető ez a dolog, de akkor semmilyen hálózatot nem fog tudni elérni vele, ezáltal feleslegessé válik a SIM kártya is.


Amit még tudok javasolni, hogy töltsd le az App Lock nevű alkalmazást, és zárold a Beállításokat egy kóddal, amit csak Te tudsz. Így viszont semmit nem fog tudni állítani, kivéve, ha az értesítési sávot lehúzva vannak gyorskapcsolók. Ha zárolod a beállításokat, és törlöd onnét a mobil adatforgalom kapcsolóját, akkor nem fog tudni mit csinálni.

2014. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De miért akarod a telefonból törölni ezt a funkciót?

Gondolom előfizetés, az meg a te neveden van. SIM kártyát letiltani feloldani, meg csak az előfizető tud. Nekem cserélnem kellett, de mivel édesapám nevén van, így neki kellett elintéznie, mert pl a T-mobilnál még a tulajdonosi meghatalmazást is csak ügyvédi vagy jegyzői aláírással fogadják el. Ez biztos, mert nekem is koppant az állam a szolgáltatónál mikor közölte a srác.


Ennyike, ha ezt megléped nem tud netezni, csak wifin keresztül. Ha meg nem elég neki és elmúlt 18, akkor bemegy egy szolgáltatóhoz és önköltségen olyan csomagot vesz amilyet akar.

2014. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!