Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android tabletem folyamatosan...

Android tabletem folyamatosan reklámokat dobál fel, akkor is ha nincs futtatva semmilyen alkalmazás.(pl a képernyő feloldását követően) Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnézed melyik alkalmazás dobja fel az értesítést, és letiltod.
2023. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen még nem láttam ilyet, de vannak olyan telefonok és tabletek, amiket a gyártó jóval a valós ár alatt ad el, amit később úgy kompenzál, hogy maga a rendszer van tele reklámokkal. Ezek általában kínai márkák és legtöbbször tisztán kommunikálják is. Ha neked is ilyen tableted van, akkor hivatalos úton sokat nem tudsz tenni, max feltöröd és felteszel helyette egy másik rendszert.


Ha nem, akkor elsőre vagy feltettél egy appot ami ezt csinálja, vagy valamilyen vírus lehet a tableten.


Mindig is így működött, vagy csak egy idő után jelentek meg ezek a reklámok?

2023. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2023. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Ma utána járok melyik alkalmazás dobálhatja fel a hirdetéseket.
2023. jan. 9. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!