Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan alkalmazás, ami...

Van olyan alkalmazás, ami folyamatosan rögzíti a hangot és ha egyszer történik valami, akkor visszamenőleg el tudom menteni az előző fél órát?

Figyelt kérdés

Szóval nem egy szimpla hangrögzítő kell nekem, mert nem akarom hogy beteljen a tárhely. Egy olyan alkalmazást keresek, amiben mondjuk beállítom hogy 1 órát rögzítsen, és ha elérte az egy órát az elejét folyamatosan törölje. Mint egy biztonsági kamerarendszer, csak telefonon és csak a hangot. Ha egyszer pedig megnyitom az alkalmazást és azt mondom hogy az utóbbi egy órát azt ne törölje, hanem mentse ki egy külön fájlba, akkor ezt meg tudjam tenni.

Remélem érthető a kérdés



2021. máj. 3. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

" mert nem akarom hogy beteljen a tárhely."

Ilyen módú írás-törléstől amúgy is gyorsabban tönkremenne a telefon.

2021. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor teszek bele egy sd kártyát, amit kicserélek ha elromlik.

A kérdés nem erre vonatkozott.

Meg nem menne az 24/7...

2021. máj. 3. 21:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ettől függetlenül köszönöm a válasz! Jogos felvetés..
2021. máj. 3. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

"A kérdés nem erre vonatkozott.

Meg nem menne az 24/7..."


tudom, én csak figyelmeztetni szerettelek volna. Ezt a mellékinfót nem tudtam. :)

2021. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Talán egy kicsit nyersen fogalmaztam.. Ezért is írtam a második hozzászólást! Hasznos volt a válaszod, bár számoltam ezzel a dologgal én is. :)
2021. máj. 3. 21:40
 6/6 anonim válasza:
Miért kell az neked?
2021. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!