Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki akinek...

Van itt olyan aki akinek nincsen okostelefonja csak gombos de táblagepje van?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem igazán van, a tablet már jó ideje csak a business vonalon működik.(ott is többnyire az almás gépek)
2023. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok évig így voltam. Csak pár éve van okostelefonom. A tabletemet vittem magammal a vonatra.
2023. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2023. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
#1 Ez nem igaz, sokan az okostelefonjuk mellett is tartanak tabletet, mert pl. kb. 4x akkora a kijelzője, ugyanakkor nem csak asztalnál ülve lehet használni. Nekem pl. Surface Go 2-m van, és asztali Firefoxon böngészek fekve évek óta (nem csak ezen).
2023. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem van okostelefonom és egy felsőkategóriás Samsung tabletem.
2023. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős így van. Butatelefon és tablet.
2023. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4.Surface Go 2 mondjuk pont business gép, ágyúval galambra eset.

1-2 eset nem változtat a tényen hogy a nagy kijelzős okostelefonok kiszorították a táblagépeket az hétköznapoki felhasználásból.

Elvégre relatíve olcsóbb és sokkal nagyobb a választék.(tabletek meg kb. 2-3 évvel le vannak maradva azonos áron, de lehet keveset mondtam)

2023. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába "üzleti" a Surface széria, a tabletek között elég kicsi az arányuk. Nem értem, miért lenne ez ágyú, az Android is kb. ugyanannyit eszik. Csak ezen használhatok bővítményeket, és még egy pár évig kap frissítéseket. Stb.
2023. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Párom kb egy évvel ezelőttig így volt, gombos "butafon" + tablet.
2023. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!