Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vs. Samsung Galaxy S?

Iphone 4 vs. Samsung Galaxy S?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb és miért az?

mik az előnyei-hátrányai?


2011. nov. 16. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

galaxy s

de ha tudsz venni iphonet akkor inkább galaxy s2!

2011. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ha vennék is iphone-t akkor is használtan. mert tudok eg yhelyet ahol nagoyn megbízhatóak,a családban többünknek is onnan van telefonja. van hogy 3 naposan leadják a készüléket és a használt ára miátt már "csak" pl 70 ezer ft. és még így is jobb mint h pl t-mobile-nál 170... :/

köszönöm a választ! de az a baj,hogy én meg az iphone-ba beleszerettem.kinézet stb.. nagyon tetszik. imádom :(

de azt mondják,hogy jelenleg Magyarországon a legjobb telefon a samsung galaxy s2 :/ ezért kérdezem h melyik éri meg jobban. de galaxy s2-t semmi féle képpen nem vennék mert angoyn drága. ha lenne rá pénzem akkor iphone 4S-t vennék. de nem kell az az S betű... ugyna azt tudják. pl megnéztem és a galaxy s meg az iphone 4 ugyan olyan méretű és ugyna azt tudják.ezért kérdezem

2011. nov. 16. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:

hát azért az iphone 4s nem csak 1 s el több , ott van a siri és kb 2x gyorsabb , am az iphone 4 még a sgs2 néll is jobb

iphone4 -> ios - fut rajta -> optimizált , nem fagy, egyszerübb rendszer , appstore - több alkalmazás

hátránya h törékeny

Az sgs ről nemtudok sokmindent írni , énis csak felhasználói véleményeket olvasgattam és iphone mellett döntöttem és nem bántam meg , ha beujítok telót akk az csak iphone lessz :D nem térek át sehova

2011. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem S !!
2011. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.! én is most tartok ott,hogy talán ki birok fizetni 1 iphone-t mostanra sikerült rá összegyűjteni. de még mindig az a kérdés h SAMSUNG GALAXY S vagy IPHONE4? nem érdekel az iphone 4 S!
2011. nov. 16. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Galaxy S. Az iPhone durván túlárazott.
2011. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
s.
2011. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
S az lepkefing, leejti az ember és kampec. iPhone!
2011. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. nov. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mady válasza:
Ha telefont akarsz akkor Galaxy,ha vagánykodni Iphone 4 :)
2011. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!