Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-osok! Mi lehet a...

IPhone-osok! Mi lehet a rekordidő egy iPhone birtoklásában?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy valaki vesz egy vadiúj, nullaperces iPhone-t és mi lehet az a maximum idő, amíg elégedetten használja, nem cseréli le? (Amennyiben nem egy tipik "fogyasztó" az illető, hanem megveszi a komoly cuccokat és addig használja, amíg csak lehet.)
2023. jan. 12. 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 6 évig volt meg az IPhone 5C-m, még ma is működik, csak odaadtam anyukámnak, mert apumtól kaptam egy újat. De az 5C után egy sima Ouqitel kínait vettem. Nekem addig teljesen megfelel, amíg tudok rajta hívni és letudom tölteni a doksikat tanuláshoz. Amíg az idő nem teszi tönkre és nem frissíthető már, addig mivel vigyázom rá, így megmarad.

Meg van egy IPad mini-m, az is 2014 óta, de szegény már nagyon lassú frissítés hiányában.

2023. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Sok. Evekig hasznalom a telefonjamat, de nyilvan azert van a a pont, amikor mar van annyi kulonbseg ket keszulek kozott, hogy megerje valtani.

Nalam ezek a valtasok igy neztek ki: iPhone 3GS -> iPhone 6s -> iPhone 8 -> iPhone 12. A 6s es a 8 kozott mondjuk nem volt sok kulonbseg, ott csak a nagyobb tarhely miatt valtottam.

Mindegyik telefon ugy talalt uj gazdat, hogy semmi hibajuk nem volt, maximum az aksi nem volt 100%-os. Szoval ha valakit semmilyen szinten nem erdeklik az ujabb keszulekek, akkor eleg sokaig lehet oket hasznalni.

2023. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én évekig használtam, annyi volt csak hogy akksit kellett cserélni mert a végére nem bírta, de utaná ugyanolyan jó volt.
2023. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Iphone xr-t használok azóta amióta kiadták, teljesen elégedett vagyok vele amire használom arra pont jó.

Amíg működik marad nem csalódtam benne.

2023. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
90%
iPhone x-et használok, az első naptól kezdve mióta kijött.
2023. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hogy meddig bírja valaki.

Nem mindegy, hogy napi 6-8 óra képernyőidő mellé kell, vagy csak telefonálni. Előbbi esetében kb. addig használható, amíg akadásoktól mentesen futnak a kívánt alkalmazások, utóbbi esetében meg kb. a végtelenig, vagy amíg le nem kapcsolják azt a hálózatot, amit a telefon képes használni. Én például az átlagnál többet használom (oké, a koromhoz képest nem feltétlenül), de a három és fél éves XR-em a mai napig gyors, teljesen tökéletes. Mai szemmel persze már kellemetlen éjszaka fotózni vele (megfelelő fény mellett is), rossz minőségű a zoom, illetve a 3GB RAM is meg tud telni könnyedén, így van, hogyha fél perc után vissza akarok lépni egy alkalmazásba, akkor újraindul. Ez utóbbi különösen kellemetlen akkor, amikor éppen írok valamit, és csak ahhoz szerettem volna információt gyűjteni például, mert olyankor kezdhetem elölről. Már megszoktam a helyzetet és ilyenkor mindig kimásolom a szöveget előtte, de nyilván kellemetlen.

2023. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
87%

2016 óta használtam egy 7-est, egyedül egy akksicsere volt rajta 6 éves korában, de amúgy a fólia és a tok miatt karcmentes és működik a mai napig.

Nemrég vettem egy 11-et, de csak a 2 sim miatt váltottam, így nem kell két telefont cipelnem magammal.

Remélem ez is kihúzza 6-7 évig, vagy tovább.

2023. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
2009-ben vásárolt iPhone 3GS még megvan és működik is. Igaz már nem használom.
2023. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
24%

Nem tudom elképzelni, hogy a frissitések hiányában, amikor a legtöbb alkalmazásoknak is minimum iOS 13 kell, a régi iPhone-ok még működnek. (?)


Az első egy 4-és volt, most egy 6-osom van. Imádom, soha nem volt vele semmi baj és 2017(?) óta van meg.

Sajnos kénytelen vagyok lecserélni mert egy egyszerű app mint pl a Telekom-App sem telepíthető. Ma szűnt meg a Banking App-em is. Az alkalmazást frissíteni kellett, az új verzió szintén nem telepíthető.

Nagyon mérges vagyok. Elhatároztam, hogy soha többé nem veszek iPhone-t.

2023. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

#9-es

Hát végülis nem minden alkalmazáshoz kell frissítés, de ilyen BKK futár, MÁV start stb., ahhoz már igen. A régebbi elavult, de használható dolgok némelyike az enyémen is működtek. De jobbára tényleg azért cserélik le a régieket, mert már semmi nem fut rajta, ami régebben igen.

2023. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!