Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mostani új iphone telefonok...

A mostani új iphone telefonok közül melyiknek van kompakt mérete?

Figyelt kérdés
Mindeképp kis méretű iphone-t szeretnék, semmiképpen nagy tepsi méretűt. Kinéztem az iphone 12 minit és a 13 minit de kíváncsi lennék, van e még ezeken kívül ilyesmi méretű iphone. Még az iphonse se-ket is kinéztem de nem tudok dönteni melyik lenne igazán kényelmes kis női kézben. Fogtam őket de egyszerűen nem tudok dönteni. Az Se-knél félek kicsit a lekerekített oldal miatt mert a mostani telefonom is ilyen és hát eléggé kicsúszik a kezemből meg ennek a mérete még épphogy kompakt de mégis nagynak érzem (samsung galaxy A20E). Régen iphone 4s volt a legkedvencebb mobilom, utána volt az iphone 5s ami picivel nagyobb volt de valahogy nem jött be, de az is elmenne manapság méretileg. Viszont nagyon hiányzik a kis iphone 4s mérete, sok féle telefonom volt sok méretben de a 4s volt a legkedvencebb főleg a mérete miatt és úgy hozzám nőtt még ma is használnám ha nem esett volna vízbe :(...Mindeképp iphonet néznék, más fajta telót ne ajáljatok légyszi. Nem baj ha nem éppen túl kicsi de úgy ne is legyen tepsi méret ja és nem szeretnék használtan venni, újonnan lenne jó. Ár kategóriát msot nem írok mert jelenleg gyűjtögetek és láttam az áraikat de na most még csak nézelődök. :)

2023. jan. 12. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
13 mini
2023. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mármint amiket felsoroltam azokon kívül van e még :)
2023. jan. 12. 00:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több, megtaláltad az összeset (12 mini, 13 mini, SE 2020, SE 2022).
2023. jan. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké :D
2023. jan. 12. 00:53
 5/11 A kérdező kommentje:
És még annyit kérdeznék, hogy kényelem szempontjából melyik lenne jobb választás, lekerekített oldalú mint az se-k vagy szögletes mint a minik? Iphone se-k a főgomb miatt és a régies stílus és ez is kicsi méret miatt tetszenek nagyon de a minik meg a kicsike méret miatt és hogy szögletes alakúak ami miatt emlékezetnek nagyon a 4s telómra.
2023. jan. 12. 00:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy neked melyik a kényelmes, azt mi nem tudhatjuk. Nekem a kicsit szögletes a kényelmes. Menj és fogdosd meg őket valahol
2023. jan. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fogtam már őket de egyszerűen nem tudok dönteni, kinézetre az se-k tetszetek de kényelemre a minik. Hát lehet a mini lesz, mert az se valamivel nagyobb annál de még az is jó méretileg de minnél kisebb annál jobb.
2023. jan. 12. 01:09
 8/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A 4S-t meg a Mini-ket jobb fogni, mint a lekerekített szélű iphone-okat. Bár van szögletes tok azokra is, így olyan, mintha Mini-t fognál, de alapból kompakt méretet kerestél. 12 vagy 13 Mini vagy SE széria szögletes tokkal. A többi modell nagyobb.
2023. jan. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a lekerekírett szélűt könyebb fogni. Nekem a hátsó éle eléggé nyomja az ujjamat. Attól még a 13 mini egy sokkal jobb telefon, mint bármelyik SE.
2023. jan. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
100%
Felsoroltakon kívül nincs.
2023. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!