Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomon (Samsung...

Ha a telefonomon (Samsung Galaxy A72) szereplő összes fájlt áthelyeztem a biztonságis mappába ezt követően kijelentkeztem a Samsung Accunt ból és atelefont gyári alaphelyzetbe állítottam. Akkor visszatudom szerezni azokat a törölt képeket/fájlokat?

Figyelt kérdés

Amik a biztonságos mappában voltak?

Ha igen, hogyan. Nagyon sürgős lenne előre is köszi a segítségeket.

Az se baj, ha valami hack program kell hozzá.



2023. jan. 12. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

azzal amit leírtál nem. A visszaállítás lényegében egy újratelepítés, a biztonsági mappa meg az adott felhasználóhoz van kötve. Azért is kell beállítanod jelszót.

a hack programot meg szerintem inkább felejtsd el most, mint utánna bosszankodjál ha nem sikerül

sokkal egyszerűbb volne lementeni egy számítógépre vagy ha az nem jó akkor vannak olyan pendriveok amiknek olyan a csatlakozója illetve egy átalakítóval egy USB A-sat is bele tudsz dugni

2023. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fent leírt lépések má megtörténtek, vissza szeretném kapni a képeimet.
2023. jan. 13. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudod.
2023. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig jó lenne, ha lehetne. Semmi hacker nincs aki meg tudná csinálni? Valami etikus hacker?
2023. jan. 13. 00:31
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó lenne, ha megnyerném a lottó ötöst, de túlzottan azért nem reménykedek benne.
2023. jan. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A72, csak egy kábel kellett volna hozzá és mindet lementeni laptopra.

De mi az a biztonságis mappa ?

2023. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs felszinkronizálva samu fiókba?
2023. jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!