Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez meg,hogy lehet ,hogy az...

Ez meg,hogy lehet ,hogy az elméletileg egyforma kijelző nem egyforma?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A02s A025G telefonomhoz aminek betört a kijelzője vettem egy Samsung Galaxy A02s A025F kijelzőt mert sehol se találtam A025G számozásút de elméletileg a két telefon méretei meg kijelzője is ugyan az.

[link]


Viszont a vásárolt kijelzőnek az alsó pereme kisebb mint a gyárinak amit kivettem a keretből ,működni működik vele a telefon de van egy gyanúm,hogy a samsung galaxy a20s telefon kijelzőjét küldték ami picit kisebb de vásárláskor meg ez szerepelt még a számlán is,hogy Samsung A025F Galaxy A02s gyári lcd kijelző érintőpanellel fekete 164mm verzió

[link]

Hasonló kijelzője ennek is.


itt a különbség a két kijelző alja között

[link]



2023. jan. 13. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Te magad írod hogy nem ugyanazt rendelted... 🤷‍♂️😂

"Samsung Galaxy A02s A025G telefonomhoz vettem egy Samsung Galaxy A02s A025F"

2023. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De az F betűtől eltekintve a két kijelző ugyan az de gondolom a linket már nem nézted meg

Itt van inkább gond as méretekkel [link]

2023. jan. 13. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy betű tökéletesen elegendő az eltérő tipus megállapításához, a telefonalkatrészekre ez fokozottan igaz.
2023. jan. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fura ez az egész mert mint kiderül egyetlen eltérés van az üvegben,hogy a felületi üveg egy hangyányit hosszabb de néztem pl A025G verzióhoz kijelzőt kerettel oda meg oda van írva kompatibilis verziók A025F tehát akkor az üveg alja hosszabb de belül a váz meg ugyan az lenne,hogy átépítse az ember a belsejét?Mert a belseje is ugyan az a kettőnek kis eltéréssel mint tárhely vagy memória.Mi a francnak csinálnak ennyi verziót vagy ide ne hozzanak pl indiai verziót mert a nálam lévő telefon G jelzése arra utal.És az a durva a kijelző ugyan az csak a hülye külső üveg hosszabb picit miért csinálják ezt a gyártók?
2023. jan. 13. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyenek az emberek minél többet, a régi beépítetlenek menjenek a kukába. Profitűzés
2023. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Én nem engedném ezt,hogy hajszálnyi különbség és már gond van.Pl a xiaomi is úgy csinálja,hogy kiad mondjuk egy redmi note 11 telefont más országba meg más néven eladja közben meg ugyan az vagy max ott is kis módosítás mert ez az üveg hosszúság bagatel változtatás az az értelmetlen mert minden más meg ugyan az szinte bár így gondolom a keretet is összébb húzzák ugyan azzal a milliméterrel.

2023. jan. 13. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!