Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző alá épített ujjlenyoma...

Kijelző alá épített ujjlenyomat-olvasó legjobb megoldás szerintem! Szerintetek nem? Szerintem már középkategóriás telefonokban is már elvárt hogy legyen ilyen!

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire magabiztos vagy, kezdj te az érveléssel, kérdező!
2023. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted. Mas szerint meg nem, hanem pont a hatlapra szerelt ujjlenyomat-olvaso a jobb, mert (legalabbis neki) jobban kezreall.
2023. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Ennek a kérdéskörnek a véleményezése meglehetősen szubjektív téma. Szerintem meg teljesen felesleges bármilyen fajta ujjlenyomatleolvasó egy telefonban, függetlenül attól, hogy a készülék melyik részén kerül elhelyezésre.


Na erre mit lépsz? :D

2023. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Samsungban az egész egy nagy sz@r, míg a Sonyban volt anno oldalt fizikai érzékelő, azzal soha semmi baj nem volt, ezek a beépített optikai bóvlik ahhoz képest nullák. Amúgyis nem tudom mi értelme, ha ahelyett pin kóddal is mindig fel tudod oldani, plusz ott van a biztonsági funkció, hogy időnként ujjlenyomat helyett csak pin kóddal léphetsz be.
2023. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem pedig az arcfelismerés a legjobb.

Ha már ujjlenyomat-olvasó, akkor nekem az a legjobb, ha a bekapcsoló gombon van. :)

2023. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Te mit tapasztaltál vele, kérdező, miért véled a legjobbnak? Igaz hogy ha nem is teljesen, de az EGYIK legmodernebb biztonsági feloldás, viszont a gyakorlatban lassú és pontatlan, ezt felhasználók és tesztek is megerősítik!
2023. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Se nem lassu, se nem pontatlan, kb. 1 eve hasznalok egy A52-est es semmi bajom az ujjlenyomatolvasojaval.


A arcfelismeres kifejezetten megbizhatatlan, egy ugyesebben nyomtatott arc fotojaval is atverheto...

2023. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

#7

Viszont egy jó arcfelismerő veri a legtöbb ujjlenyomat-olvasót. :)

2023. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát a 3D-s arcfelismerőket nem lehet verni nyomtatott fotóval, a 2D-sektől óvakodnék.

Mondjuk az én telefonomban 3D van (iPhone), de azért elég sokszor jól jönne az a fránya ujjlenyomatolvasó. Vannak helyzetek amikor kifejezetten kényelmetlen az arcfelismeréssel szórakozni, máskor meg tök kényelmes. Szóval amíg nem rakják rá mindkettőt egy telefonra, addig muszáj elviselni valamennyi kompromisszumot.

2023. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

#9

Kb. csak a maszkos időszakban volt kompromisszumos a FaceID, Watch-csal akkor sem.

2023. jan. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!