Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le maradtam a Telekom adategye...

Le maradtam a Telekom adategyeztetéséről, most nem működik a telefonszámom. Lehet-e az adategyeztetést később megcsinálni, vagy új telefonszámot kell kérjek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Ja, de akkor te bontasz szerződést és ki kell fizetned a hátralévő időt...az az aprócska betűk a szerződésben;)

2023. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10. az ászf-ben már mindegyik bevédte magát, hogy pl. infláció követés miatt emelnek, akkor az nem minősül egyoldalú emelésnek. Szerintem keresd meg azt az embert, akinél kötötted és nézz a szemébe és kérd számon. Nekem személyes mobilüzletkötőm van. Tudom, hogy kinek a "hátsóját kell szétrúgni", ha nem úgy vannak a dolgok. Jó az, ha bele tudok nézni valaki szemébe.
2023. jan. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sikerült az adategyeztetés! Az adategyeztetés korábbi időpontja után ha lemaradtál róla, akkor még 60 napig meg lehet úgy csinálni, hogy ne kelljen új sim kártyát kérni vagy bármi macera, én ezt pontosan a novemberi adategyeztetésem után hatvan nappal olvastam el és úgy 10 perc alatt online megcsináltam.
2023. jan. 20. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!