Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jobb a Vodafone RED-nél?

Van jobb a Vodafone RED-nél?

Figyelt kérdés

Mindenki, aki korlátlan hang és adat csomagot fizet! Összehasonlítottam a Yettel, Telekom és a Vodafone díjait és toronymagasan a Voda adja a legolcsóbban a korlátlan netet és hanghívást.


Kérdezem, akiknek korlátlan mindenük, hol van a szolgáltatásuk?



2023. jan. 10. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Vodafone-os vagyok.
Telekom-os vagyok.
Yettel-es vagyok.
Más flottában vagyok, kifejtem.
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nincs jobb ajánlat a Vodafone-nál. Sőt! 2 fővel már családi lehet a csomag, és plusz kedvezmény jár.
2023. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
61%

Árban kedvezőbb van.

1. Netfone

2. kedvezoflotta.hu


Az első Vodafone hálózatot használ a második Yettelt. Mindkettőnél közvetlenül a szolgáltatóval szerződsz és nincs semmi plusz tagsági vagy flottadíj

2023. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A Netfone-nál nem korlátlan a net.
2023. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
65%

Igazad van. Akkor újrafogalmazom:


Árban kedvezőbb van.

kedvezoflotta.hu


A Yettel hálózatot használja. Közvetlenül a szolgáltatóval szerződsz és nincs semmi plusz tagsági vagy flottadíj

2023. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Telekomnál voltam korlátlan csomagban, aztán átmentem a Digihez, igaz az nem korlátlan, de 15 GB net (és utána csak lassítják, tehát kvázi korlátlan) és 200 perc hívás általában elég, ritkán szoktam elhasználni és utána is csak 4 Ft a percdíj, ha a tripláját pofázom el a keretnek (ami azért nagyon sok) sincs annyi mint a Telekom korlátlanja.
2023. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
#4. Mennyi a havidíja a korlátlan csomagnak a kedvezőflottás csomagban?
2023. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Majd várunk vissza nyáron, addigra lesz két áremelés :)
2023. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Már volt 9%. És még igyis kedvezőbb, mint a versenytársai!
2023. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
68%
Nem tudom. Én csak yettel netet használok.
2023. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Telekom, a korlátlan belföldi net meg a korlátlan belföldi beszéd ugyan 19 440 forint havonta de igényelhetsz hozzá 2 MultiSIM-et ingyen, ergo 3 eszközön mehet a korlátlan belföldi net, meg a korlátlan belföldi beszéd. Ha így nézed akkor egy kártyáért fizetsz 6480 forintot. :) És erre még mehet kedvezmény is. Illetve az összes előfizetésest felengedi a Telekom az 5G hálózatra külön költség nélkül. (Ezért a Vodánál fizetned kell még pluszba a Red Free esetén) Ráadásul az EU-ba is több roaming netet ad mint a Vodás Red.

Ami a Red mellet szól az annyi, hogy ott ha több mobil előfizud van ott akkor megoszthatsz az egyikkel 5GB adatot havonta, meg hogy benne van az eszközbiztosítás havidíjának a fele. Viszont a legolcsóbb Red Free csomagban a netsebesség le van korlátozva 10mbit/s-re.

2023. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!