Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen negatív dologot tudtok...

Milyen negatív dologot tudtok mondani az iPhone-ról és az Androidról?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

iPhone:

Nagyon zárt ökoszisztéma, kevés modell közül lehet választani, nomeg persze nem 5 forint...



Android:

Az olcsó modellek borzalmas teljesítménnyel vannak ellátva, nagyon rövid a szoftveres támogatás a legtöbb gyártónál, sok alkalmazás nem tudja kihasználni a telefon hardverét.

2023. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Tudod mi az az ökoszisztéma? Elmondom hogy az androidnak is van olyan és az pont annyira zárt mint az apple ökoszisztémája.


Az ájfónnál egyetlen probléma az lehet hogy nem lehet más forrásból alkalmazást telepíteni. még.... idén elvileg jönnek a 3rd partya boltok.

a droidon a támoagás hiánya nagyon gáz... ha meg van egy frissítés, akkor meg összeborítja a rendszert és 3x újra kell telepíteni mire megbízhatóan működik újra.

2023. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Az Android nem egy telefon. Az iPhone viszont az.
2023. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen előttem leírták, viszont ezt a frissítés dolgot cáfolnám mert a jobb fajta drágább droidos telókat nagyon is sűrűn frissítik. Engem már kifejezetten idegesített ami az iPhone-nál ez nem.
2023. jan. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj szerintem ez személy függő hogy kinek mire van jobban igénye. (Igaz én iPhone párti vagyok de csak azért mert az egész családom is az)
2023. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!